Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is veszekedtek a gyerekkel,...

Ti is veszekedtek a gyerekkel, amikor betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a kisfiam (3 éves) lebetegedett, kiírta az orvos. Közben én is beteg lettem. Ő meggyógyult, én még nem, és már elég nehezen viselem ezt az állapotot. Ő aranyosan pörög, ahogy azt kell, csinálja a dolgát, de én abszolút nem vagyok most vele párhuzamban. Legszívesebben egész nap csak pihennék... A férjem dolgozik, talán hétvégére sikerül anyósómékhoz átvinni a gyereket, de az utóbbi pár napban már annyira ingerült vagyok a betegségem miatt, hogy vele is állandóan veszekszek... már rám szólt, hogy legyek kedves :) Nem szeretném, hogy megharagudjon rám, vagy eltávolodjon tőlem, és meg is magyarázom neki, hogy miért van ez.. csak olyan rossz érzés.. de azért ugye normális, hogy ilyenkor ingerültebben vagyunk..?
2016. febr. 19. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ő jól van, fogd fel pozitívan. Inkább egy rossz gyerek, mint egy beteg.
2016. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz :) nem rosszalkodik. Csak én vagyok türelmetlen..
2016. febr. 19. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ehhez betegség sem kell. Vannak ilyen időszakaim egészségesen is.
2016. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, én is szoktam ingerült-feszült lenni betegség nélkül is. Ne aggódj, amennyire tudsz uralkodj magadon, ha meggyógyultál próbáld kiengesztelni, hidd el, nem hagy benne mély nyomot.
2016. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos előfordul. Akkor is, ha más felbosszant, vagy ideges vagyok, előfordul hogy sokkal türelmetlenebb vagyok vele, és rajta csattan, aminek nem kellene. Úgy szégyellem magam sokszor...
2016. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En baranyhimlos lettem, magas lazzal es iszonyu viszketessel, s igy egyszer meg a 4 honapos babamra is rakiabaltam, csak azert mert rugdosta a hasam oltoztetes kozben... Pedig o nem tudja meg felfogni, hogy en nem erzem jol magam s azert vagyok ingerult :(
2016. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!