Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz, ha a napján ovistársakkal...

Gáz, ha a napján ovistársakkal van tartva a kicsi szülinapja és csak következő héten a családdal?

Figyelt kérdés
Idősebb rokonok szerint a család fontosabb.
2016. febr. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ahogy szeretnétek.
2016. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez nalunk is elofordult mar semmi gaz nincs benne > felfogas kerdese

a rokonoknak mindeg van mondanivalojuk !!!

2016. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem gáz. mi pl hétvégén tartjuk, ha hétköznapra esik is. ilyenkor a napján az oviban van tortázás, és otthon csak tőlünk ajándék. aztán a család meg jön, amikor jönni akar, de otthon torta a szülinap utáni hátvégén van. aki nem akkor jön, annak nem jut :D


és nem a család a fontosabb, hanem az ünnepelt a fontosabb...

2016. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig úgy csináljuk, hogy a napján szűk családdal, barátokkal stb., hétvégén meg a tágabb rokonsággal, mert ők más városban laknak.
2016. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nálunk is a családé az elsőbbség. Szűk család a napján, nagyszülők a legközelebbi hétvégén. A fiam szülinapját (most pont hétvégére esett) az ovistársakkal előző hétvégén ünnepeltük.
2016. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem igen, hogy hétvégére esik a napja. És aznap ovisok, a szűk család következő hét.
2016. febr. 25. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha mindkettő hétvégén van, akkor nem értem miért nem lehet fordítva?
2016. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, miért nem lehet fordítva? Az ovisoknak teljesen mindegy mikor buliznak.
2016. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!