Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyermeked,...

Hány éves volt a gyermeked, mikor először kimehetett az udvarra egyedül játszani?

Figyelt kérdés
Zárt udvarra gondolok, ahol nincs kutya vagy egyéb állat.
2016. febr. 28. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 5 évesen játszott teljesen egyedül, előtte max. úgy, hogy vele voltam, de időnként bejöttem a házba.
2016. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 évesen,de csak a teraszra mehetett dömperezni,biciklizni(3x8 méteres),a konyhából oda nyílik az ajtó. Most 4 éves,még mindíg a teraszom játszik,ha a fűben szeretne akkor szól és megyek vele én is.
2016. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így gondolom.

Teljesen ledöbbentem rajta,hogy egyik ismerősöm a 16 hónapos! kisfiát egyedül hagyja az udvaron. Még ha bentről rálát akkor is veszélyes.

2016. febr. 28. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
nalunk eleg nagy a kert es olyan van, hogy beszaladok a sufniba pl metszoolloert o meg addig elol homokozik...de ez csak 30 mp kb...ennel hosszabb idore nem hagynam egyedul....ugy szoktuk csinalni hogy o homokozik en meg mellette 3-4 meterre kapalok stb...de ugyis jon utanam
2016. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja 20 hobapos
2016. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez megint fugg attol is, hogy milyen az udvar. 2 evesem hagytam kint, de a gyerek matrica 5 perc utan ott van ahol en, illetve a mi udvarunk tavaly olyan volt mint a gumi szoba... Tenyleg semmit nem tudott csinalni ami baj lett volna
2016. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17 hónaposan 5-5 percekre már kint hagyhattam egyedül az udvaron, homokozott, mászkált, pakolt, de tudta hogy hol szabad, pl garázsba nem mehet be stb...

Tavaly nyáron 2,5 évesen már egyedül volt kint akár fél-1 órát is úgy, hogy 10-15 percenként bentről kinéztem rá meg figyeltem a hangokat.

Most 3 éves a fiam, 1 órát is kint van úgy hogy időnként ránézek, kárt nem tud csinálni magában, nincs hova felmászni, a veszélyes dolgok elvannak pakolva, garázsba nem mehet. Kavicsot-homokot-fűrészport pakol, fát hord, motorozik, biciklizik stb...

2016. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két éves múlt, és ki szoktam engedni egyedül. Zárt udvar, csak fű, meg fák. Persze rálátok,meg nyitva hagyom az ajtót, hogy ki-be tudjon járkálni, de ezt csak főzés, vagy házimunka közben. A többi esetben én is kimegyek vele.
2016. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!