Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek futóbicikli vagy...

3 évesnek futóbicikli vagy kerékpár?

Figyelt kérdés
Egyik boltba mondták hogy 3 évesen még nem tudják hajtani a kerékpárt egyik ismerősöm meg azt mondta hogy az ő gyerekei már simán kerékpároztak 3 évesen.
2016. márc. 3. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Futóbicikli.

megtanul egyensúlyozni... csak győzd követni.

És így elég lesz majd 1-2 év múlva kerékpárból az eggyel nagyobb méret (mi itt rontottunk, hogy abból is 12est vettünk, és ezzel nem boldogul, kell a nagyobb)

2016. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiam áprilisban lesz 3 éves. Már hajtja a biciklit.

Futóbiciklitől feláll a férjem hátán a szőr. Semmiképpen nem akart.

Kismotor után vettünk pedálos traktort (azt nagyon keveset használta), és még ősszel vettem biciklit, mert nagyon olcsó volt. 12-es méret, pótkerékkel.

Simán megtanulta azt is hajtani. Most, hogy jön a jó idő, elővettük, és szépen megy vele. Induláskor kell néha egy kis segítség. De mire betölti a 3-at, tuti száguldozni fog.

2016. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen gyerekfüggő! Fiam 4évesen is még futóbicózott ,már tudott menni a pedálossal is de jobban szerette a futót! Lányom 3évesen kapott futót, most 4évesen pedálosat, én nagyon szerettema futót,mert tényleg csak átültek és pedáloztak,egyiküknek sem keleltt a pótkerék. Szóval szerintem érdemesebb a futóbicikli.
2016. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 évesen kapott a fiam 16-os biciklit (pótkerék nélkül), addig futóbiciklizett. Kb fél nap alatt átszokott rá. Szerintem 3 évesen korai még a pedálos.
2016. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, barátnőm lánya futóbiciklizett, majd 4 évesen kapott sima biciklit, és nem tudott vele menni. Mert a futón hiába egyensúlyozott jól, a tekerés és egyensúlyozás már nem ment egyszerre.


Szóval tudnak tekerni 3 évesen (azaz könnyen megtanulnak), csak ezért ne vegyél futóbicajt. Ha amúgy is szeretnétek, nyugodtan.

2016. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ppalacsinta válasza:

Én futóbiciklit vennék.

Nálunk két éves szülinapra kapta. Innét rendeltem: [link]

nagyon jó. IMÁDJUK. Magamnak pedig rollert vettem, mert már egy ideje nem tudtam követni.

Gyorsan meg fog tanulni vele menni, egyensúly érzéke is jobb lesz, figyeli a forgalmat, a szembe jövőket ... kilométereket el tud vele menni.

Most 3,5 éves, de csak most próbálkozik a kerékpárral..

De igen, ezt gyereke válogatja :)

2016. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
A legegyszerűbb, ha veszel egy sima bicajt és leveszitek a pedálokat, ha pedig úgy látjátok, akkor vissza lehet rakni.
2016. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiam 2 évesen kapott futóbiciklit, most 3 évesen is azt használja még. Mi jövőre, 4. szülinapjára veszünk neki biciklit.
2016. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok, mi is a tanulobiciklitől rendeltük ,scak ajánlani tudom!
2016. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Futobicikli,lányom is 3 évesen kapta és 4,5 éves koráig futobiciklizett,utána kapott biciklit amin pár nap alatt meg is tanult tekerni .
2016. márc. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!