Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem leszek rossz anya ha...

Nem leszek rossz anya ha visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kisfiam.Én eddig nem dolgoztam,háztartást vezettem és minden percemet a kisfiammal töltöm.Apukája hétköznap dolgozik.Most jött egy szuper lehetőségem 6oràba 16orától 23ig kéne dolgoznom!Csak annyi a baj hogy ovi után anyunal kellene lennie 3órán keresztül ami miatt iszonyu lelkiismeret furdalásom van!Egyébként csodás gyerek,és elég önáló.Jó anya leszek ha dolgozom?Nem teszek benne kárt ha kevesebbet lát?Segítsetek légyszi!
2016. márc. 9. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindig nem ülhetsz vele otthon. Meg kell tanulnia h neki az ovi a "munkahelye" ahova szintén kötelező mennie míg neked is van munkahelyed ami a te feladatod. Sokan visszamennek dolgozni sokkal hamarabb.
2016. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

mármint minden nap délután 4-éjjel 11-ig dolgoznál? hát úgy mondjuk nehéz jó anyának lenni ha nem is találkoztok :(

ha nem minden nap akkor azt mondom, hogy ez belefér, ideje elszakadni, de ha mostantól csak hétvégén lát a gyerek akkor sérülni fog, hisz eddig minden percedet vele töltötted, most meg már fürdeti, fekteti, olvas neki mesét... ez így sok

2016. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen nem fogtok találkozni egész nap, csak a hétvégén. Én így nem vállalnám. Keresgélnék tovább.
2016. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozz akkor, amikor a kisfiad oviban van!
2016. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak hétvégén látna, szerintem eléggé haragudna rád. Én is haragudtam apukámra, mikor este későn jött haza, pedig az max heti egyszer történt.
2016. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rossz a hozzáállásod... Nem rossz senki sem attól, ha dolgozik, Én a gyerkőceim 2,5 éves korától dolgozom, 9-16 ig. Így tudom hozni vinni az oviba. Olyan munkát nem vállalnék el ( ha csak nem ezen múlna, hogy tudunk-e enni), ami 16-23 ig van. Így nem találkoznék a gyerekekkel hétköznap.
2016. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Így van,nem attól leszel rossz anya,hogy dolgozol a gyereked 5 éves korától...attól sem,hogy 4-től 11-ig.NEKTEK lesz az rossz,hogy szinte soha nem találkoznátok.
2016. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem az a baj, ha dolgozol, de nem találsz olyat, ahol délelőtt kell, míg ő oviban van? Így biztos nem vállalnám el, hogy otthon üljek egyedül, míg a férjem dolgozik, a geyrek oviban, délután meg dolgozzak és ne is lássam a gyereket.
2016. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőség, csak ez a munka, és muszáj, mert kell a pénz, elvállalnám.

nem ettől rossz vagy jó egy anya.


persze hátulütője, hogy lényegében csak reggel van kis időtök egymásra, mielőtt oviba vinnéd. meg hétvégén.

Hozzá fog szokni, hogy kevesebbet lát. neheztelni is fog érte, mint ahogy te máris neheztelsz miatta magadra.

Nagyon át kell ezt gondolni.

2016. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugy kellene dolgoznom hogy 4nap munka 3szabad!Ient nem találnék sajnos egy fűrdőben lennék gondnoknő,szuper a fizu ingyen lenne minden a fürdőn a családomnak!Azt gondoltam nem vészes de akkor most végképp elbizonytalanotram:(
2016. márc. 10. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!