Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajanlanatok tarsasjatekot 3,5...

Ajanlanatok tarsasjatekot 3,5 evesnek? Mesekonyv is erdekelne?

Figyelt kérdés
Fiu,a dinok es a tuzoltok a kedvencek,meg Mickey eger. Konyvbol szereti A,P,G,bogyo es Babo,Egyutt lenni jot
2016. márc. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bogyó és babóca társasjáték szerintem aranyos.
2016. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca társasok jók, de jó még a memóriajáték, Fekete Péter is. Könyvből a fiam ennyi idősen még szerette a Boribont, Pinokkiót, Már óvodás vagyok-ot, de vannak nagyon jó dínós kihajtható könyvek is.
2016. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pán Péter évek óta megunhatatlan :)
2016. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lotti Karottival szeret játszani. Könyvből az Anna, Peti, Gergőt és a Kisvakondos meséket szereti.
2016. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3,5 éves az én fiam fiam.

A "Játszva megtanuljuk a...." sorozat játékait nagyon szereti és az UNO kártya Junior változatát.

2016. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lotti karotti, Click Clack, Gyümölcsöskert (én fiúsítottam, nem gyümölcsöt szedünk holló elől, hanem kincseket sárkány elől), Csigafutam... 4 évesen már játszottunk a dino park-kal és a walking with dinosaurs társasjátékkal.


3,5-4 évesen nálunk is dinóőrölet volt, simán vettem képes dinó enciklopédiát, lexikont, stb bolhapiacon, könyváruházas akciókon. igazából ekkor mindegy volt, csak sok kép legyen benne... és olvastam neki rendületlenül, és tudom az összes nevét, színét, méretét... pedig sosem voltam rá kíváncsi :o

2016. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!