Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktatok a szabadban...

Mit szoktatok a szabadban játszani? Milyen játékot lehetne kintre vásárolni egy 3,5 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Nemsok kinti játékunk van és látszólag unja is a fiam 15 perc után..


Múltnyáron elég kicsi volt és folyton csak a virágoskertből pakolta a homokot ide-oda,de már elég nagy,hogy közösen játszunk valamit,tehát be kellene valamit/valamiket szereznem.


Téli játékja csak ennyi volt:hótoló,szánkók,de ez elég is volt mert inkább csak a hóban fetrengést élvezte (külföldön élünk,itt térdig ért a hó egész télen).


Most is tekeri a hótolóját,de ez nem köti le hosszabb távon. 1 hónap múlva aktiváljuk a homokozót,de addíg mit vehetnék? Olyan bénának érzem magam,amiért nem tudom lekötni. Focizni szoktunk még,én élvezem,ő megunja.

Most tollason gondolkodtam,de ahhoz még kicsi igaz? Meg szerintem azt is csak én élvezném.


Rollerja van(keresztapjától kapta),de akkorát esett vele hogy aztmondta,tüzeljem be:)


Ti mivel játszotok odakinnt? Esetleg valami kézzel készíthető dolog is jó. Nyárra van medencéje és sok vizipisztolya,azzal elvolt tavaly de lehet,h idén kevés lesz,főleg,hogy egész nap kint vagyunk.


Most nem nagyon érdekli mâr a virágoskert.. Hintát nem tudunk feltenni mert 2 almafánk van,de szerintem nem annyira strapabíró. Van biciklije is de azt csak akkor használjuk ha megyünk a játszótérre,ami amúgy közel van,de tök jó lenne valami olyan dolog /játék az udvarba,amit mindannyian tudunk játszani pl hétvégén.


2016. márc. 31. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogócska, bújócska, virágszedés, közös kertészkedés - amit közösen tudtok játszani. A gyereknek külön lehet venni kiscsúszdát, trambulint, kisházat.
2016. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kismotor, beleülős autó, homokozó, csuszda, labda, tolható, nagy dömper, teke akár műanyag, műanyag kerti szerszám, trambulin.
2016. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek mennek a három kisfiúnak:


Trambulin, nagy markoló, kisebb csúszda, félsátor, kismotorok, biciklik, rollerek, mini golfkészlet, labdák, fitness labda, hinták (egy három oldalról zárt kerti beálló felső gerendájára tettük a vasalatokat).


Apa csinált nagyon klassz homokozót, és egy emeletes lovagvárat nagy csúszdával, azt nagyon élvezik. Az aljában van egy kiülős rész kialakítva.


Nyáron a pancsoláson kívül lehet bármit kint játszani az asztalnál, gyurma, színezés ,rajzolás, néha kint is vacsorázunk.

2016. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Trambulin, csuszda, sátor, tricikli jutott eszembe nekem is elsőre.


a neten diy jatekok között van rengeteg kerti játekötlet még, pl célbadobós vagy teke

2016. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Trambulin... hogy nem jutott eszembe!! Köszönöm szépen. Még a teke és a golfkészlet nagyon tetszik!
2016. márc. 31. 09:31
 6/17 anonim ***** válasza:

kerti kis szerszámok

ki öntözőkanna

aszfaltkréta

dömper

labda

futóbicikli, lehet szlalompályát is kialakítani

tricikli

kerti minigolf (műanyag, párezer forint)

homokozó

hinta (állvánnyal)

kis csúszda, mászóka

célbadobás vödörbe (egy öszeterekert zokóni is tökéletes)

nagy kavicsok rakosgatása, kavicsfestés

kerti sátor (pl ikea) vagy bármilyen módon összeeszkábált bunki

ugrálókötéllel is próbélkozhat

ugróiskolát ha valahova fel tudtok rajzolni

2016. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es! Mindenképpen megnézem!
2016. márc. 31. 09:32
 8/17 anonim ***** válasza:

labda, labda, labda :)


talicskázni is imád, jobb, mint a dömper.

van frizbink, bumerángunk, de ezt "csak úgy" dobáljuk, persze nem arra és úgy megy, mint kellene, de sebaj.


3évesen kapott egy papírsárkányt. mondjuk ezzel én játsszom :D ő nézi :)


és az aszfaltkréta is sláger. mindig.

2016. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sok jó ötletet adtok köszönöm!


Van az a buborékos valami... nem jut eszembe a rendes neve,de végülis buborékfújó,de az a hatalmas nagy buborékos változat. Az jó fajta?


Láttam videót róla tavaly,próbáltuk is megcsinálni a habot,de nem sikerült,így vennék hozzá maga erre a célra gyártott folyadékot. Próbáltátok már?

2016. márc. 31. 09:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Csúszda, hinta, trambulin, labda, buborékfújó.


Nálunk amióta megvettük a trambulint, az a legnagyobb sláger, még labdát gurítani is abba ülnek be. Ha jó nagyot, strapabírót vesztek, még ti is élvezitek...

2016. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!