Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó valamire a pufi mellény?...

Jó valamire a pufi mellény? Ha hideg van, inkább kabát, ha melegebb van, beleizzad. Ti használjátok?

Figyelt kérdés
Vettem az ovis lányomnak, de igazán sosem tudja hordani. A karja hideg, a háta meg izzad. Igaz, én sem hordtam soha mellényt, de azt hittem, gyereknek praktikus, mert olyan sokat látok. Nálatok bevált?

2016. márc. 31. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Én sem tudtam soha, hogy mivel és mikor adjam a fiamra. Ezért nincs is neki és nem is lesz :-)
2016. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Fiamnak van 2, mert megörököltük. Sokszor van rajta, amikor a napon melegebb van, de az árnyékban még hűvösebb. Nálunk bevált.
2016. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Lányomnak is 2 van. Ma is abban ment oviba. Latta egy termo pulcsi, az alatt egy vékony pulcsi (benti réget), az alatt egy trikó. Pont ilyen időjárásra jó.
2016. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon bevált.

Ovis az én kisfiam is.

Arra az időszakra szoktam használni egy polár pulcsival vagy "szőrösebb" pulcsival, amikor már lekerül a nagykabát, de még nincs olyan jó idő, hogy egy pulcsiban induljunk reggel.

Pont azért veszünk alá polár pulcsit, mert így a karja nem fázik meg, a hátát me a mellény is melegen tartja.

Praktikus így, mert réteges, tehát ha melegszik nap közben az idő, akkor csak leveszi a mellényt és pulcsiban megy tovább.

2016. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az én lányom nagyon izzadós, már nem tudják az oviban, hogy mit adjanak rá. :( Meg rengeteget szalad, ami persze jó, de folyton megfázik ezért.
2016. márc. 31. 14:15
 6/18 A kérdező kommentje:
...mert ha leizzad és már nem szalad, akkor kihűl.
2016. márc. 31. 14:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Még 2 éves sincs a gyerkőcöm, de volt már neki vagy 3-4 pufis mellénye tavaly is. Ma délelőtt is a pulcsira azt adtam, mert iszonyatosan fújt a szél és árnyékban kicsit hűvösebb volt.

Nálunk nagyon bevált, mert szabadabban mozog benne, mint egy kabátban és jobban védi a hátát, ha fúj a szél, mint egy pulcsi.

2016. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor neki pont jó megoldás lehet a mellény, mert a hátán mégiscsak van valami, de nem olyan meleg, mint a kabát. A termopulcsi is bevált nekünk, mert rendkívül könnyű, puha, meleg is de mégse olyan kályha, mint egy kötött pulóver, ráadádul a cipzár lehúzásával meg lehet valósítani a hőkiegyenlítést :) Az én lányomnak is csak azóta van melege, mióta a világon van, úgyhogy tudom, mit érzel. Hármas voltam. Még egy tanács: harisnyát felejtsd, inkább pamut cicanadrág.
2016. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, nálunk is cicanadrág van. Viszont a polár pulcsi nálunk nem vált be, csakis a pamut.
2016. márc. 31. 14:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanarra van, mint a felnőtteknek. Pl. ha kinn süt ugyan a nap, de még nincs annyira meleg. A hát és mellkas védelmére van, nem a karokéra.
2016. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!