Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babyszitterem lehet hogy...

A babyszitterem lehet hogy durva a gyerekemhez?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok,és a babysitter etet vagy pelenkáz,mindig ordítva sír a gyerekem. (2 éves) Múltkor felemelt hangon küldött ki a szobából,hogy ne álljak ott és nézzem őket,mert így nem megy. Gyanítom,hogy azért van ez,mert ha nem látjuk,üti vagy fenyegeti a gyereket. Szerintetek? Elmondása szerint ha nem vagyok ott, szófogadó a gyerek. Elhehetem ezt neki? Első babyszitter, fél éve alkalmazom, váltsam le?
2016. ápr. 6. 18:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyereket.
2016. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Még nem beszél a gyerekem.
2016. ápr. 6. 18:24
 3/46 anonim ***** válasza:
De bólogatni csak tud.
2016. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem is bólogat...
2016. ápr. 6. 18:28
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Kamerazd be a lakast. Amugy ha en latnam h nem tudja kezelni a gyereket es az meg ordít én tuti elkuldenem.
2016. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha engem a bebiszitterem, akit én fizetek, kiküldene a sajat otthomban szobából, már nem lenne a bebiszitterem....
2016. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még nem kaptam rajta ilyesmin. Mikor hazamegyek,nevetgélnek,játszanak. Mikor hazaérek,fáradt vagyok,és ilyenkor megkérem még 1-2 dologra. Múltkor leültünk az asztalhoz mindannyian, a gyerekem el se fogadta tőle az ételt. Nyújtózkodott felém és ordított.
2016. ápr. 6. 18:53
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy nem fogadja el tőle az ételt, ha te is ott vagy. Hiányzol neki. A fiunk is olyan, hogyha a nagyszülők vigyáznak rá, akkor egy tündér, de ha mi is ott vagyunk, akkor nehezebb vele bírni. Pedig a szüleim biztos, hogy nem bántják. De egy idegenben nem mernék megbízni, meg hallott/látott már az ember durva sztorikat. Én is bekameráznám a lakást, és az alapján döntenék. Mondjuk az durva, hogy veled felemelt hangon beszél, ilyet hogy tehet meg a főnökével szemben? Mert ugye itt te vagy a munkaadó. Ez azért elgondolkodtató...
2016. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
91%

Csak látod hogy milyen beállítottságú, gyerekbarát, játékos, vagy inkább türelmetlen a gyerekkel.

Az természetes, hogy ha hazaérsz akkor utánad sír a gyerek, hiszen egész nap nem látott, Ez nem jelent semmit a bébiszitterre nézve. Ilyenkor foglalkozz vele, vedd ölbe!

2016. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Persze hogy barátságosnak ismertem meg,gyerekbarát nagyon. De most mégis elgondolkodtatott,hogy miért egyedül akarja csinálni ezeket.
2016. ápr. 6. 19:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!