Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekelhelyezés megváltoztat...

Gyermekelhelyezés megváltoztatásnál, aki volt már ilyen cipőben, annak hány tárgyalás volt, hozhatnak döntést az első tárgyaláson (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
10 éves a lányom, 5 éve váltunk el, akkor a bíróság közös megegyezéssel nálam helyezte el. Az utóbbi hónapokban munkanélküli lettem meg hasonlók és mindegy a volt párom kitalálta, hogy elpereli tőlem. Jövőhéten lesz a tárgyalás a gyermekelhelyezés megváltoztatásával kapcsolatban. Én vagyok az alperes. Van rá esély, hogy már az első tárgyaláson eldöntik, hogy kinél van jobb helyen? Vagy meddig húzódhat?

2016. ápr. 8. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok esély nincs rá, hogy ilyen ügyben gyors döntés születik, sőt szinte semmi. Az ilyen ügyek el szoktak húzódni.
2016. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Max. akkor lesz döntés az első tárgyaláson, ha megegyeztek, vagy a felperes eláll a keresettől. Egyébként lesz még néhány tárgyalás. Az első alkalommal csak a 2 felet hallgatja meg a bíróság, utána jön a bizonyítás (tanúk, jövedelemigazolások, környezettanulmány, iskolai vélemény beszerzése, esetleg szakértő kirendelése).
2016. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!