Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orbitális hiszti összefügghet...

Orbitális hiszti összefügghet azzal, hogy újból alszik napközben a lányom?

Figyelt kérdés

Kislányom jövő héten lesz 5 éves. Középső csoportos óvodás. A kistesója 10 hónapos, úgyhogy már jó ideje (idén egyáltalán) nem alszik az oviban. Ebéd után mindig hazahozom. Szeptemberben még le tudtam rakni itthon aludni, de utána már nem igényelte, fél órán keresztül is fetrengett, nem hagytam felkelni és nem tudott elaludni. Este pedig ugyanúgy a szokott időben elaludt, úgyhogy láttam hogy nincs rá igazán szüksége.

Viszont kb. egy hete saját magától minden nap lefekszik itthon, és alszik másfél-két órát. Örülök neki, bár fura és nem tudom mire vélni. Ráadásul pont azóta minden napra jut 1-2 orbitális hiszti, amikor üvölt mint a fába szorult féreg és semmivel nem tudok neki segíteni. Szerintetek lehet a két dolog között összefüggés? Ja, és persze amióta alszik délután azóta az esti lefekvés kínszenvedés, tegnap például 11 óra után aludt el! Amúgy 9 előtt már aludni szokott.


2016. ápr. 12. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyém 3,5 éves. Itthon jó ideje nem alszik már napközben. Ha nagyon fáradt,magától elalszik,de ez havi 1 alkalom max. Oviban aludnia kell,elalszik,de kész kín szenvedés itthon este az alvás neki.Szóval én utálom,hogy aludnia kell az oviban.Legutóbb is szóvá tették nehezen alszik el,és nem fekszik nyugton,ha netán nem aludna.Hát könyörgöm,2 órát mozdulatlan,csendbe feküdjön az oviba?Mondtam nekik persze,mert otthon nem alszik már ezer éve.
2016. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen! A férjem mai napig morgós, ha délután alszik egyet :-D Bocsi, hülye hasonlat, de komoly. Pár óra kell neki mire újra tudunk normálisan kommunikálni. Szóval igen, lehet hozzá köze.
2016. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!