Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyáron oviba a lányodnak...

Nyáron oviba a lányodnak külön nadrágot viszel az udvarra, vagy a bentit használja?

Figyelt kérdés
Mégegy: harisnyát adtok rá? Gondolom macerásabb átvenni ha kimennek az udvarra.
2016. ápr. 12. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább leggings.


Harisnya ősztől tavaszig. Nyáron rövidnadrág, szoknya.

2016. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálatok cserélik a benti-kinti nacikat?
2016. ápr. 12. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a szülő kéri, akkor igen.

Én általában kettő-három nadrágot tartottam a zsákban, szóval mindig volt tiszta, nem bántam, ha abban megy ki, aztán lecserélték, ha koszos lett.

2016. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Harisnya tök fölösleges. Kúsznak másznak, homokoznak, kényelmetlen, mikor alámegy a lábnál a homok és macerás is le-fölvenni. Nálunk kintre, időtől függően melegítő/bermuda/rövidnadrág a viselet, abba tud igazán bitangkodni a gyermek, persze a leggings is teljesen rendben van. Nálunk külön kezelik a kinti ruhát az óvónök, ha valakinek nincs, akkor kérnek, hogy vigyen, máskülönben a hazamenősben viszik ki a gyereket, teljesen jogosan, gondolom nem akarják a csoportszobát teleszórni homokkal, meg a jóég tudja még miféle nyalánkságokkal, amit összeszednek az udvaron a gézengúzok. Mikor itthon kimosom, tuti kirázok vagy egy marék homokot, levelet a kádba, mielőtt beteszem a gépbe, gondolkodtam, hogy zseb nélküli verziót veszek, de allergiás és ugye ott lapul neki mindig a zsepi, mondjuk az ovisok amúgy is mindig taknyosak, eszem a szívüket :) Télen persze más a helyzet, nyilván nem visz be mindenki még egy váltás téli ruhát, de hát olyankor maximum csak havasak, vagy vizesek lesznek úgyis.
2016. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A harisnyát csak kisszoknya v. kisruha alá gondoltam, de szerintem is jobb a leggings, az kényelmesebb.
2016. ápr. 12. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyáron egyáltalán nem adok harisnyát a lányaimra, mert megsülnek benne. Leggings (térdig érő vagy 3/4-es), kisnaci, szoknya. Nyáron általában a bentit használja, de ha kéred átvehet másikat is.
2016. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külön nadrágja van kell kintre, a fiamnak is.
2016. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom aba megy ki amibe reggel ment nincs kinti benti ruha ,váltoruha van ha kell ,de legings,van ruha allat vagy rövid nadrág .
2016. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!