Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos oltás okozott...

15 hónapos oltás okozott gyermekednél valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Ha igen ,mennyi ideig tartott és mi volt az?
2016. ápr. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik oltásnál sem volt mellèkhatás, ennèl sem.
2016. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartottam én is ettől az oltástól, de szerencsére ez az oltás sem okozott semmi gondot. :)
2016. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Fiamnak hőemelkedése volt, pár napig szinte egész nap aludt, folyt az orra és könnyezett a szeme.

Lányomnál nem volt semmi.

2016. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, jópár napi bújkált benne a mellékhatás (nem tudom, hogy írjam), nyügösebb volt, melegebb volt a kis teste. Aztán oltás után a 8. nap éjjelén 39,5 lett a láza, és iszonyú volt a közérzete. Egész nap sírt, semmi sem volt jó, ült az ölemben, és sírt. Ez 3-4 napig tartott. Aztán egyszercsak olyan lett, mint régen. :)
2016. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem okozott semmi mellékhatást a 15 hónapos oltás, és az előzőek sem.
2016. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy este volt láza, meg pöttyök is jöttek ki rajta. Az étvágya sem volt az igazi.
2016. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!