Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Heti 1 olajoshal soknak...

Heti 1 olajoshal soknak számít 3 évesnél?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz evő, de ezt pl imádja.
2016. ápr. 24. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sok...én halas körözöttet szoktam belőle csinálni: margarint adok hozzá (kb egy fél kockát), hagymát, kis mustárt, sót, majonézt és jól kikeverem...így is olaj a nagyrésze, viszont így kenyérre kenhető és nem fogy belőle olyan nagy mennyiség...egy 120 grammos olajos halból (szardínia) kb. egy delmás doboznyi mennyiség lesz.
2016. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ajánlott hetente egyszer halat enni, gyereknek is, felnőttnek is.
2016. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok, ha nem megy a hasa tőle akkor oké. És legalább egészséges, nem is értem, miért kellene elrontani ezt a "tiszta" ételt cukros majonézzel, meg más vackokkal, mint az első válaszoló teszi.
2016. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normalis, kisfiam is imadja. Mi hettente ketszer eszunk ilyet :)
2016. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az olaj miatt kérdeztem. Inkább a higany és az arzén miatt aggódok. Jobb minőséget szoktam vásárolni, de annyi mindent összeolvastam, hogy vannak kétségeim.
2016. ápr. 24. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

mert szerintem tulsagosan olajos es sos is, az ipari kenoanyagrol nem is beszele valamint a fem dobozos tarolasrol, az ismeretlen tenyesztesu halakrol..szerintem inkabb egyen egy kis cukrot ha epphogy megkened ezzel a kenyeret mint hofy egy egesz doboz ilyet megegyen....mi oecasok vagyunk konnyu dolgom van mert minden heten friss halat adok neki, ha nem tudnam ezt biztositani inkabb vennek az aruhazakba magyar halat mint hogy konerv hallal akarjam fedezni a heti halhus szuksegletet.

a kenyelmi szempontot megertem, de eppen ezert keszitek belole kremet...meg mert ha jo minoseget valaszt a kerdezo akkor az olajos hal nem olcso mulatsag...amennyibe kerul abbol szinten friss magyar halat vasarolhatok es keszithetek...

2016. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen pla higany es az arzen mega femdobozbol kioldodo anyagok miatt mondom hogy inkabb kapjon egy koromnyi majonezt a haladagjaban a gyerek mint hogy megegyen heti szinten ket dobozt...ha szereti hat szereti akkor add ugy neki hogy pastetomnak (majonez el is hagyhato biztos vannak egeszsegesebb halpasteton receptek) vagy add ugy ahogy az en lanyom eszik felvagottat: fel szelet.egy zsomlehez es melle rengetef zoldseg...tehat hogy legalabb ne az egesz konzervet vagja be...gondolom mas modon is tudsz neki halat adni
2016. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fogságban tenyésztett halat, ott nincs nehézfém benne.
2016. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen hal? A tonhalnak magasabb a higanytartalma, a szardínia szinte veszélytelen.
2016. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg heti 1 doboz biztosan nem árt akármilyen is. A nagy mennyiség veszélyes, nem egy konzervnyi.
2016. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!