Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire öltöztetitek be a...

Mennyire öltöztetitek be a gyereketeket az iskolába menet? Ilyen hideg április végére nem emlékszem.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 06:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Farmerba megy, polo, vekony pulcsi, vastagabb pulcsi, tavaszi kabat.

Igy reteges, es barmikor le tud venni retegeket. Pl az iskolaban ujra futenek, poloban ulnek.

2016. ápr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aláöltözőt adsz a nadrág alá? A gyermekem sokszor az iskolában bent is fázik.
2016. ápr. 26. 06:41
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Aláöltözőt? Ne viccelj már, nem mínuszok vannak.
2016. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nálnuk ma mínusz két fok volt. ÉS sose attól függ az öltöztetés, milyen hónap van. Mínusz két fopkban decemberben és májusban is tök ugyanazt adom a gyerekre.
2016. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normál vastagságú farmer (alatta nincs semmi), póló, pamutpulcsi, széldzseki. Igaz, hogy reggel fagypont körüli, de ez nem tart egész nap, ellentétben a téllel. Én sem vagyok a túlöltöztetés híve.
2016. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na jó, alsónemű van a farmer alatt :D
2016. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből is látszik, hogy semmi értelme ennek a kérdésnek. Mert annyi különbség van, van aki olyan helyen lakik, ahol a reggeli mínuszokba fel órát gyalogol a gyerek az iskoláig, van aki kocsival viszi-hozza a gyereket az iskolába, van aki fel percre lakik az iskolától es csak átsétál a reggeli napsütésben. Ezen kívül vannak fazos es nem fazos gyerekek. Így hat nem azt kell nézni, hogy más ki tudja hol mit ad a gyerekre, hanem azt hogy a saját gyerekednek mi a jo.
2016. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, lájk. Mi 3. kategóriába tartozunk.
2016. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy adok alaoltozot. 😊

Ma napkoziben volt gyerek, aki poloban volt, masok meg a vastag pulcsit is felvettek.

Az enyem levette a vastagot, meg a szeldzsekit, szaladgalt, nem fazott.

2016. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nemtom, annya öltözteti, én meg még nem vagyok magamnál ilyen korán reggel, hogy nézzem, mi van rajta.

Az iskolatáska a lényeg, azonfelül mehet tőlem pizsiben is.

2016. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!