Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam minden ebédkor...

2 éves kisfiam minden ebédkor kelkáposzta főzeléket szertne, ehet minden nap?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne ehetne? Egy idő után, majd legfeljebb ráun, és nem eszi egy darabig.
2016. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekek néha önként monodiétáznak, hagyhatod nyugodtan. Kutya baja sem lesz és majd megunja. A többi étkezésnél lehet belevinni változatosságot, hisz gondolom napi 5-ször eszik. Ráadásul ez egy egészséges főzelék, egye csak, ha jól esik neki. Én anno óvodás éveim alatt csináltam olyat, hogy minden áldott reggel(hétköznap) megettem 2 tojásból rántottát, saccperkábé 2 évig. Azóta ránézni se bírok, nyilván pont ezért :)
2016. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Azért minden nap ne adj neki, mert a kelkáposztában a pajzsmirigy hormon termelődését károsan befolyásoló anyagok vannak. Legyen ez inkább ünnepi ebéd a számára (ünnep meg nem minden nap van, ugye).
2016. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
"Ráadásul ez egy egészséges főzelék" haha :DDD a fozelék és az egészséges étel fogalom...két kulon torténet..mondhatni ég és fold.
2016. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!