Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom nem tud inni kulacsbó...

A lányom nem tud inni kulacsból, mert nem érti mi az hogy szívni, hogy tudnám elmagyarázni neki?

Figyelt kérdés

21 hónapos, csőrösből ivott eddig is, de már az első nap úgy szétrágta, hogy szinte magától jött belőle a folyadék, nem kellett szívni. meguntam hogy csöpög mindenfelé, ezért vettem egy keményebb kupakút, ilyet:


[link]


de van neki ilyen is:


[link]


mind a kettőt meg kellene szívni (nem kell erősen, kipróbáltam) de magától nyilván nem jön, hiszen azért cseppmentes...

cumizik úgyhogy próbáltam neki úgy magyarázni hogy szívja mint a cumit de egyszerűen nem érez rá..

Általában reggel kitöltöm így és ha délig nem iszik semmit akkor áttöltöm a régi üvegébe...nem szeretném ha szomjasan feküdne le...

más is járt így? hogyan tanulta meg?


2016. máj. 14. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet elmagyarázni, egyszer csak ráéreznek a gyerekek.

Itasd pohárból, azzal nem lesz gond, hiszen mindjárt két éves.

2016. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnál ez hogy történik, én először szívószálon keresztüli szívást mutattam meg neki. A többi már ment magától.
2016. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt sem szivja meg:)
2016. máj. 15. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy fogja be az orrát és vegyen levegőt a száján. Utánna kérd meg hogy kerekítse a száját és gyorsan vegyen levegőt..

Máshogy nem tudnám elmagyarázni.. :D

2016. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha teljesen erti amit mondasz én ugy mondanam hogy vegyen levegot a szajan. Oke. Ha ezt megtette akkor ugyanez csak picit csücsörítsen. (ezt mutasd meg neki ha nem érti)
2018. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi. úgy nagyjából 3 éves korára ráérzett :))
2018. jan. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!