Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogyan csináltátok? ötletek?

Ti hogyan csináltátok? ötletek?

Figyelt kérdés

1.tapasztalatokat szeretnék szobatistaságnál,melyik bili a jobb és miért?a kisszékes lecsukható tetővel vagy sima bigyó?és utcán,kocsiban ,áruházban,játszótéren ,bárhol hogy oldottátok meg ha pisilnia kellett?utra hordozhatom a bigyót?mennyi idősen sikerült szabályoznia?ötletek amiktől kedvet kapott a bili használatához?

2.ha 2015.február 18-án született gyerekem jól tudom hogy minimum 3 éves kortol lehet oviba járni,vagyis 2018 szeptemberétől elég 3 és fél évesen elkezdenie?és mikor kell beiratnom?


2016. máj. 24. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

2-hez: április-május környékén van a beiratkozás, akkor kell leadni a szeptemberi felvételhez.


A szobatisztaság szerintem még korai. Szóban tudja jelezni, ha inger van? Ha nem, akkor még ne próbálkozzatok. Inkább jövő nyáron.

2016. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: vettünk egy bilit 1.000.-ér. mondtam agyereknek, hogy oda pisiljen. ekkor 2 éves és 3 hónapos volt. pár nap rá-rá ült, majd sikerült. örült neki, nagyon, ezért levettem róla a pelust. 2 nap után érezte mikor kell elindulnia a bilihez.

autóval vittük magunkkal, séta közben bokorba pisilt, üzletben wc-be.

szerintem jövő nyáron kezdjetek neki ha már lesz kedve hozzá.

2: jelenlegi törvény szerint betöltött 3 éves kor utáni szeptembertől kötelező az ovi. jövő áprilisban tudod majd beíratni

2016. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen jövőnyáron kezdem a bilit most mégcsak ötleteketgyűjtök.ha 3 és fél évesen kezdi az ovit,akkor nem lesz évszalajtós,csak 3 évet fog járni.jól tudom?
2016. máj. 25. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!