Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szülő az olyan aki...

Milyen szülő az olyan aki nyilvános oldalra tesz föl óvodás, kisiskolás gyerekéről meztelen képet?

Figyelt kérdés
én az ilyen szülőket nagyon el ítélem! ki hogy van ezzel? mert szerintem nem normális dolog.

2016. jún. 5. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem csak a meztelen képeket nem értem, hanem bármilyen képet a gyerekről miért kell feltenni?Aki kíváncsi rá, látogassa meg, vagy privát üzenetben küldök, ha olyan a kapcsolat, de nem értem, miért kell a facebookra kitenni képet, főleg ha a gyerek még nem tud dönteni erről, hogy akarja-e. Sok felelőtlen szülő, nagyszülő ráadásul nyilvánosan teszi fel, bele sem gondolva a sok veszélybe.
2016. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez teljesen olyan mint amikor az újszülöttről tesznek fel meztelen kèpet... Elítélem
2016. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Elmebeteg és/vagy ostoba.


Soha nem tennék fel ilyen képet. Mondjuk én mást sem, szerintem nincs jogom hozzá, még akkor sem, ha az anyja vagyok.

2016. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Bolond.


De szerintem az újszülöttfotókkal nem lehet egy lapon emlegetni. Az szerintem rendben van.

2016. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Felelőtlen, és ostoba.

Igaz 12 volt egy ismerősöm, de feldobták a bikinis képét egy pedo oldalra...

Sok a barom, ferdehajlamú, és nem mellesleg én sem örülnék ha valaki rakna fel rólam olyan képeket...

2016. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Primitív. Szerintem előbb-utóbb (remélem, előbb) eljut odáig az emberiség, hogy a gyerek jogainak védelmében ezt büntetni fogja a törvény.
2016. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!