Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2eves kislanyom semmitöl...

A 2eves kislanyom semmitöl sem felt, de mostanaban szinte mindentöl. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a korral jár. Az én lányom sem félt soha, aztán egyik napról a másikra igen, de elmúlt.
2010. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mikor mulik el?Mert olyan rossz latni,hogy amiket imadott,most azoktol fel.
2010. ápr. 12. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem fél év-év volt mire kinőtte ezt a korszakot, de aztán tavaly sulikezdésnél jöttek a "szörnyek", de azt már megoldottuk azzal, hogy égve hagytuk a lámpát a szobájában, amíg elaludt.
2010. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mitől fél egyébként?
2010. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nézd meg esetleg ezt az oldalt:

[link]

2010. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fel a traktortol-pedig sokat ült benne,ha az apukaja lufit fuj-pedig szeret vele jatszani,ha a rajzfilm olyat mutat-(traktor)pedig mindig azt nezi,a bukosisak-ha rajtad van szinte retteg töle,ha leveszed,akkor kevesbe fel töle.Szoval van egy par,de naprol-napra több van.Egyiknap semmi baja vele,a masik nap meg retteg töle.
2010. ápr. 13. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, mint írtam nálunk is volt ilyen időszak. Volt olyan, hogy a mama kicsit másképp hangsúlyozta a mesét és elsírta magát. Most biztos rossz, de idővel egyre kevésbé fog félni. Legyél ott, vigasztald meg, ha megijed. Szerintem ennyi elég, nem lesz semmi baja. Életkori sajátosság. Pár hónap és elmúlik.
2010. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat es a megnyugtatast.Remelem,hogy ennel rosszabb mar nem lesz.
2010. ápr. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!