Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mellett milyen...

Kisgyerek mellett milyen tanfolyamot érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom, szeretnék valamit tanulni, mit lenne érdemes? Elsősorban olyat amivel otthonról is lehet dolgozni. De mit? Van ilyen?
2016. jún. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, ami érdekel, és milyen lehetöségek vannak a környéken?

Nyelvet minden gond nélkül lehet, de akár föiskolát/egyetemet is lehet végezni a gyerek mellett.

2016. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Én is a nyelvet javasolnám első körben, 2. pedig ami érdekel pl műkörömépites, v géllakkozás, fodrászosdi(a gyerekbek ugy is mindig vàgni kell majd) vagy gyerek foglalkoztatok, nevelők, gyermekpszichologia(mivel a gyermek miatt ugy is témába vág) de hiány is van pl dévényesekből tsmt tornatanárokbol es nagy rájuk a kereslet!, v babamasszázs vagy egyéb.pl egy fogászati asszisztens se kereshet rosszul vagy egy gyogyszertáros
2016. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mérlegképes könyvelőnek tanult gyed alatt, és magànvàllalkozàsba kezdett, ő maga gazdasàgi főiskolàn végzett, apuka hozza az ügyfeleket. Ilyennek kevesen mernek gyerek nélkül is belevàgni, de kétségtelen,hogy otthonról dolgozik, és sikeres.


Inkàbb onnan fogd meg a kérdést, hogy mi érdekel, mivel szeretnél foglalkozni, és úgy keress képesítést. Lehet van egy hobbid, amire ha egyedi módon közelíted meg, lenne rà kereslet. Lehet isteni lekvàrokat főzöl, és fesztivàlokon eladhatod. Lehet jól varrsz, kézügyességed van. Lehet életed értelme a gyerek, ez az igazi hivatàsod és pl nincs a vàrosodban valami ezzel kapcsolatos.

Hiàba tanulsz lakberendezőnek, ha nem szívből jön nem fognak tolongani a felkérések.

Ha jól írsz pl, netes cikkek iràsàért kaphatsz pénzt. Ha van nyelvtudàsod, otthonról fordíthatsz, taníthatsz.

Ha gyorsan gépelsz, vannak akik erre fizetnek, de ez csak úgy éri még pénzben, ha kb éjjel nappal csinàlod, akkor hoz jövedelem szintű pénzt.


Ha feltalàltàk volna a tuti otthon végezhető munkàt, sok anyuka azt vàlasztanà. Vagy vàllalkozàsi kedv kell hozzà, vagy szerencse. Van ahol a régi munkahelyén van olyan meló, ami otthonról is végezhető, pl pàlyàzatíràs. De ez ritka, inkàbb màst vesznek fel helyette.


Szóval gyerek mellett a nők az önmegvalósítàson gondolkodnak, ehhez még mi a gyiken tanàcsot nem tudunk adni.


Sok sikert! :)

2016. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En tudok ket nyelvet, de ez nem eleg manapsag, en egy regios nyelvet kezdtem el (roman), 4 honapos a gyerek. En jobb munkahelyre akarok visszamenni dolgozni, ahhoz kell. (De ez nem otthonrol vegezheto).
2016. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia !Engem is érdekelne hogy mit érdemes manapság tanulni amire igény van el lehet helyezkedni vele és viszonylag jól is lehessen vele keresni.

Kérdező elnézést hogy nem neked válaszoltam de én is ebben gondolkodom hogy merre s hova?

2016. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyat tanulj amit szeretsz, vagy érdekel. Mondjuk ez is úgy jön elő, ha megpróbálsz valamit és kiderül, hogy tetszik vagy sem. Nekem a varrás mostanában amit szeretek is csinálni, mindig ráakadok valamire amit szeretnék megvarrni. De ez csak hobbi, meg persze még közel sem úgy varrok mint egy tanult varrónő, de ilyet felénk csak nappali képzésben lehet végezni (3 évig!), munka mellett ez nem menne, főleg ilyen hosszú távon. Nyelvet tanulhatsz, profi szinten megtanulsz egy nyelvet, akár fordítást is vállalhatsz. Otthon műkörmözhetsz, fodrászképzést is kezdhetsz, otthonról simán lehet csinálni. Vagy ha érdekel a tanítás, esetleg otthon tarthatsz külön órákat, elvégzel egy tanítóképzőt, vagy bölcsészkaron valami történelmet, matek-fizikát...
2016. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!