Miben altassam?

Figyelt kérdés

Két éves, aránylag hideghez van szoktatva, télen 18-19 fokban aludt, vastag hálózsákban.

Nemrég ágyneműre váltottunk, amivel egyrészt önállóan is tudja takarni magát, de én is csak derékig takarom be. Rövidujjú body van csak rajta éjjel, mégis csatakosra izzad pár óra alatt - most 22 fok alá nem tudom levinni a hőmérsékletet, pedig csúcson jár a légkondi napközben.


Ha sima pólót kap, akkor leveszi a pelenkáját...

Létezik esetleg olyan bugyiszerű dolog, amit nem tud lehámozni magáról, de a pelenkát "rászögezné"?


2016. jún. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a pelenkát leveszi, akkor minden bugyiszerű dolgot lehámoz magáról.

Ujjatlan body?

2016. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ujjarlan bodyban alszik és a pille babatakaroját testem mellé v a derekára csak mert magához is szokta ölelni plusz nyitva az ablak, légkondit nem tartom egészségesnek.
2016. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ablak nyitása nem opció, mert közös az udvar, így egyrészt azajra is kelne, másrészt ötkor kukorékolna a fény miatt.

A légkondi akkor megy 18 fokon, amikor nincs a lakásban. Zárt ajtónál alszik.

2016. jún. 22. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nézek neki akkor atléta jellegű body-t és abban fog aludni.
2016. jún. 22. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujjatlan body és tetra pelenka anyagú takaró. Első terhességem alatt vettem egy pelenka anyagú kifogót, fürdetéshez soha nem használtuk viszont nyáron azzal takarózik a fiam nagy melegben. Lehelet vékony de mégis takarja valamit a testét.
2016. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!