Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek az ovis lányotok...

Megengednétek az ovis lányotoknak, hogy estére a biztonság kedvéért pelust kapjon?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Lefekvès előtt ès èjjel 1x megpisiltetnèm, de pelenkát már nem adnèk rá..
2016. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem 3-4 évesen még nem gond, később már elvinném orvoshoz, ha bepisilne éjjel.
2016. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
3.5 éves fiam még pelenkás éjjel mert nagyon sokat iszik. Szerintem kb 4 éves korig nem gond ha éjjel kell a pelenka.
2016. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha már egyszer le került róla a pelenka, azt nem kellene vissza adni. Tegyél alá gumilepedot, pelenkázó betétet, ha esetleg baleset elofordulna, de pelenka felesleges
2016. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
3-4 éves korukig éjjelre még pelusos volt mindegyik gyerekem. És persze közben óvodások voltak.
2016. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Letette a pelust utana mar nem tettük fel ejszaka sem, talan 1-2 baleset volt nem sok
2016. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi idős az ovis? Ő kéri vissza? Oka?

A fiam 3,5-4 éves kora között tette le a pelust, pár napig bepisilt, utána annyira pánikolt, nem aludt, hogy be ne pisilje, visszaadtuk inkább rá. 1 hétig használta, utána ő kérte, hogy már nem kell. Nem is volt semmi gond utána, néha volt csak baleset.

2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3,5 évesen lett megbízhatóan szobatiszta éjszakára is a kislányom. Nem adnám vissza neki. Ha esetleg mégis bepisil, akkor lecserélem az ágyneműjét és a pizsit. Ő olyan volt, hogy még kb. fél évig, onnan tudtam, hogy beteg lesz, hogy előtte éjjel bepisilt.


Mennyi idős? Volt esetleg hasmenéses vírusa, ami miatt biztosabbank érezné éjjelre pelussal?

2016. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En eleg sok ovis korut ismerek, aki ejjel meg pelust hasznal (barati korbol es a fiam ovistarsai kozul). Mind evek ota szobatiszta nappal, de az ejjeli agytisztasag nem megy. Naluk nem mukodik "ha mar levettem nem adom vissza", mert mindegyik szulo probalkozik ezzel egy-2 honapot, aztan feladja, mert eleg macera ejjel min. 1, de inkabb ketszer teljes agynemut es pizsamat cserelni.


Amugy en ugy tudom 5 eves korig teljesen termeszetes, ha nem agytiszta egy gyerek.

2016. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, normál esetben 5éves korig kezd el, termelődni egy hormon, ami lelassítja éjjelre a kiválasztást, szóval, ha még nem termelődik az a bizonyos hormon, hiába mondják az okosok, hogy "ha már egyszer levetted, ne add vissza rá a pelust" ez érési folyamat, nem tanulástól és a gyermek intelligenciájától függ.
2016. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!