Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennétek tengerpartra nyaralni...

Mennétek tengerpartra nyaralni 6 éves gyerekkel, ha kicsit csunyán köhög? Már bevan fizetve az ut.

Figyelt kérdés

vittem orvoshoz. nem piros a torka, tiszta a tüdeje. nincs láza.nem lát semmit. broncho stop ot és fenistil cseppet adott.

Elfelejtettem neki mondani, hogy a napokban utazunk.

Mit csináljak? az ut már bevan fizetve.kicsit csunyán köhög.


2016. júl. 9. 09:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy jot tesz neki a sos levegö? kit kérdezzek meg hirtelen?
2016. júl. 9. 09:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék ebből problémát, és lehet jót tesz neki a levegőváltozás.
2016. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, otthon ugyanugy kohogne!
2016. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
engedhetem ugy a medencébe, tengerbe fürödni? láza nincs mint irtam. a doki se talált semmit.
2016. júl. 9. 09:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nem kell túlreagálni.Add neki a gyógyszereket,amiket a doki felírt + vitamintablettát és kész.
2016. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak félek, idegen országban leszünk, nehogy többel kössük be. bár a közérzete is jo, csak a köhögés zavar. kissé csunyán köhög. ezt a dokink is mondta. bár azt mondta más kezelés nem kell.
2016. júl. 9. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Köptetőt, lázcsillapítót esetleg vigyél pluszba + nézd meg milyen utasbiztosításotok van, ha minden kötél szakadna, ne legyen egy vagyon az orvos. Anyukám is egyszer lebetegedett, a plusz biztosítások miatt semmit nem kellett fizetnie, pedig többször kiment hozzá orvos.
2016. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
gyógyszereket mindenképpen viszek. van biztositásunk is. nem szeretném, hogy nagyobb baj legyen. olyan nehezen szokott neki elmulni a köhögése. akár 2 hét is. sajnálnám ha veszne a nyaralás, meg a befizetett összeg is.
2016. júl. 9. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd el, és majd írd meg, hogy így is két hétig tartott-e a köhögése. Mert gyanítom, hogy akár előbb is elmúlhat.
2016. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezted a mult héten
2016. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!