Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig hagytátok ruha/pelus...

Ti meddig hagytátok ruha/pelus nélkül iszapozni, fürdeni a kisgyereket a Balatoni strandokon?

Figyelt kérdés

Nyilván azoktól kérdezem, akiknek ez természetes volt baba kortól.

Nekem a nagyobb fiam 2,5 éves és a nagyszülőkkel még alsó nélkül pancsol, épít, de már gondolkozom, hogy legközelebb nem engedem pucérkodni. A kisebb még nem zavar, ő 1 éves. Ahova mi járunk, teljesen vegy, sok német kisfiú rohangál alsó nélkül, de pár hónaposokon is láttam már neoprene ruhát is.



2016. júl. 18. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
te aztán felelősségteljes anya vagy! ha begyullad a fütyije vagy fertőzést kap, akkor azért vidd el majd orvoshoz, ne itt kérdezd meg mivel gyógyítsd ki otthon
2016. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért kell bugyi/pelus... nehogy összeszedjen vmi fertőt, vagy felfázzon, vagy a homok belemenjen a különböző lukakba, ami szintén gennyes, folyásos, hosszú kezelest igénylő gyógyulást igényel.

Játszóteres történet: Egy 3 év körüli kislány bugyi nélkül játszott a homokozóba, és olyan folyása lett a felfertőzéstől, hogy csak na, és kenegették, gyógyszerezték, a kislány meg szenvedett, mert fájt neki a pisi, kaki.

2016. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az elozoekkel vagyok. Soha egy percre sem. Se Balcsin, se tengernel. Engem se hagytak ugy a szuleim soha.
2016. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem hagytam őket meztelenül sarazni.
2016. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nemcsak ott nem de sehol sem egy pillanatra sem!

Próbálj már gondolkodni ember!!

2016. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem fürdött pucèran.

Itthon a kertben lehet pucèrkodni, ha akar, de a homokozóba itthon sem mehet pucèran az előőek által felsoroltak miatt.

2016. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Két pici gyermekem van, mindketten 3 év alattiak, sosem strandoltak meztelenül. Te is meztelenül strandolsz? Ha te felveszel egy fürdőruhàt /mert nem akarod mutogatni magad, nem akarsz csupasz fenékkel és nemiszervvel beleülni a homokba, a nem túl tiszta vízbe/, akkor a gyermekedre miért nem adsz egy kis fürdőgatyót? Sosem értettem a meztelenkedő gyermekek szüleit.
2016. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell ezt a kérdést mindennap feltenni?
2016. júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egyik sem a kérdésre válaszolt.

Azt gondolom, hogy a fertőzéseket a ruha nem állítja meg az uszodában sem, nem még a szabadstrandokon, főleg nem a kisgyerekeknél és a homokot sem kellett még sosem kipisilnem, meg a srácoknak sem. Pedig nyaranta napi szinten strandolunk, ha az idő engedi. Szóval nem arra voltam kíváncsi igazából, hogy szerintetek mi az, amivel nem vagyok tisztában.

Továbbra is várok olyan választ, akik nem okítanak, hanem a kérdést értelmezik is.

2016. júl. 19. 07:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3.5 éves a fiam, őt már nem engedném meztelenül játszani a parton. Én egyébként sem engedem őket sem az udvaron, sem vízparton meztelenkedni, egy bugyi alap, de nem vagyunk egyformák.

Nálunk max a teraszon ha medencéznek, akkor lehetnek bugyi nélkül, anyuéknál a térkövön, de amint a homokozó felé mennek, már húzok is rájuk bugyit.

2016. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!