Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól lehet a...

Hány éves kortól lehet a gyereknek saját szobája, vagyis mikortól ajánlott, hogy ne a szüleivel aludjon egy szobában?

Figyelt kérdés

Amikor már megtanult járni,meg szobatiszta lett,akkor kell hozzászoktatni,hogy ezentúl máshol fog aludni?Mert nyilvánvaló,hogy a szüleivel egy szobában örökké nem alhat.


Még nincsen gyerekünk,azért kérdem.



2016. júl. 24. 01:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez szubjektiv. Az lenne a nornalis, ha mar par honapos, esetleg egy eves koratol kulon szobaban van. Szerintem a legtobben igy csinaljak.
2016. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Szülő függő. Kisfiam első naptól külön aludt,aztàn 3 évesen lett egy fél év vele alvàs( ott kellett maradni vele amìg elaludt). Utàna megint egyedül aludt.

Lànyom sokat kel éjjel, szopizni, viharban az idő miatt,melegben,mert nem tud aludni, vagy a foga miatt ìgy velünk van. Igaz külön elszeparàlt sarokban,de legalàbb nem kell àtcsörtetnem a lakàson 1-2 órànként mikor nem jól alszik.


Inkàbb igényfüggő,azt mondanàm.

2016. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Az első változata a legidealisabb, de ha valami miatt mégsem megoldható, akkor az iskola kezdete "kellene" hogy a legkésőbbi időpont legyen
2016. júl. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Az ideális az lenne, ha egy-két éves korától külön lenne, a gyakorlatban a lehetőségektől és az igényektől függ.
2016. júl. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez lehetöségröl szol inkább.
2016. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Kórházi napok után már saját szobája volt. Igényfüggő szerintem is.
2016. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Mi egy-másfél éves korától tervezzük a külön szobát.
2016. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

nalunk elso naptol kulon alszik...en rossz alvo vagyok, a ferjem horkolasa boven eleg, nem tudom a lanyom hogy aludt volna velunk egyutt egy szobaban...vettunk egy kihuzhato kanapet a szobajaba es inkabb en koltoztem be ha valami miatt szukseges volt (suru szoptatas betegseg stb).


probaltunk egyutt is aludni neha mikor 1 eves mar elmult es jottek a fogai, de minden volt belole csak alvas nem...


nem mindenkinel valik am be az egyutt alvas. nem muszaj egy szobaban aludnotok, ha meg akarod kimelni magad az atszoktatastol...ha megis ugy dontetek, erdemes még fel -1 eves kora elott atszoktatni sajatba, mert ugye minel idosebbek annal erosebb az akaratuk..

2016. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

3.5 éves és velünk alszik.1-2 év múlva lesz saját szobája.

szerintünk ez az ideális meg a normális.

2016. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Málunk mondkettő születésük óta saját szobában alszik. Nem kellett ezért szoktatni sem, nekünk így volt jó.
2016. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!