Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megyük ballagásra júniusba,...

Megyük ballagásra júniusba, olyan problémám adódot, hogy a 3 éves fiamra, ugye nem feltétlenül kell ünneplőt adjak (fehér ing. ) hogy szokás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene neki fehér ing, sötét nadrág? Nem ő fog ballagni :)) Az a fontos, hogy neki kényelmes legyen, de alkalomhoz illő. Lehet az laza, mégis csinos :)
2010. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell ünneplőt adj a fiadra.kényelmes legyen neki,az a lényeg.persze azért csinos legyen a ruha.
2010. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem ő,csak sok olyat láttam,hogy a vendégek is így öltöznek..

Én gondoltam egy egyszerű,de szép kis együttesre/térdnaprág,póló/

szerinted?más ötlet?

2010. ápr. 17. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:
egy 3évesnek nem kell pucbavágnia magát egy ovis ballagásra. egy kényelmes, de kicsit ünneplösebb együttes megteszi szerintem. :)
2010. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg őszre már óvodába menne, oda úgyis kell ünneplő, legfeljebb előbb beszerzed, ha mégis úgy akarod öltöztetni. De igazuk van az előttem szólóknak, elég egy csinosabb kis nadrág és egy lehetőleg feltűnő minta nélküli, egyszínű póló.
2010. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon édes kis ingeket lehet kapni, nem kell hogy fehér legyen, de azért én egy pólóban sem vinném el...
2010. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet!!eszembe se jutott..kis ing!:)

A pólót így utólag már én sem tartom odavalónak.


köszi mindenkinek!

2010. ápr. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!