Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennél ugy dolgozni jó...

Elmennél ugy dolgozni jó fizetésért hogy egyedül neveled és alig látnád bölcsiskorú gyermeked?

Figyelt kérdés

Jelenleg részmunkaidőben dolgozom hogy a gyerekért tudjak élni tornákra, fejlesztésekre, orvosi kontrollkra hordani(nem beteg csak x láb felé tendál stb).


Nem egyszer hívtak már kb jol fizető állásokra(2-400 ezer/ho)

Vagy külföld vagy vezető beosztásu poziciok de este 7-ig kb fél 8-ra érnél haza plusz szombat...

Rokon nincs bébiszitterezni kéne akit szeret a gyermek.


Jelenleg ugy vagyok vele inkább a gyermekemmel vagyok de szegényen(gyt t nem itelt meg a biroság).

De tegnap talkoztam egyik exemmel és meséli hogy gyári munkásbol előléptették(egy mezei érettségivel)és 3-500 ezreket kap mutatta is)


Se családot se gyereket nem tervez, nőjét csalja.és boldog.


Én meg itt a rezsit is alig birom..


Ugy kavarog bennem sokminden.


Vagy lehet ez sors?más jol él de nincs gyereke, megint másnak van gyereke de kitartják, sokaknak házuk van hogy megse dolgoztak érte, van aki a párjával együtt keresnek/élnek jol és vannak a nyomornegyedes egyedülállok...?fogadjam el?


2016. aug. 6. 09:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, ez a te döntésed. Te nem akarsz normális munkát és jó fizetést. A te döntésed, hogy hogy élsz. Pláne, ha van választásod is. Olyan meg nincs, hogy a bíróság nem ítélt meg gyermektartasdijat
2016. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
52%
Bébiszitter nem csak rokon lehet, nagyon hamar meg tud barátkozni egy gyerek. Vállalj el egy jobban fizető állást, fogadj fel egy bébiszittert, aki bölcsiből hazaviszi a gyereket és egy-két órát vele lesz, amíg te hazaérsz. Nem olyan vészes, de anyagilag jobban megéri. Ha már ezen gondolkozol.
2016. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ideiglenes. A gyerek nem marad ilyen kicsi és nemsokára mehetsz főállásba.
2016. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
42%
Igen elmennék,néha meg kell hozni nehéz döntéseket a jobb jövő érdekében.
2016. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz döntés, de én akkor mennék főállásba, ha már nagyobb iskolás. Azt írod 8 körül érnél haza, akkor nem keveset látnád a gyereket, hanem semmit, egy ovis akkor már lefekszik.

Persze attól is függ mennyire jöttök ki most anyagilag, ételre kéne a több pénz, vagy olyasmire, ami nélkül meg lehet lenni pl utazás.

2016. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
A gyereket fürdetés altatásra látnám...!ennek azért nagy súlya van, nem....?
2016. aug. 6. 11:21
 7/52 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom azon hogy nagyobb koráig így kihúzzam e
2016. aug. 6. 11:22
 8/52 A kérdező kommentje:
A bébiszitter meg amugy leszögezte hogy nem játszik felafatosan fejlesztve a gyerekkel..ezt bölcsi után tudom most csinálni.ha belevetem magam a munkába meg semmit..
2016. aug. 6. 11:24
 9/52 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csak olyan munka van, ahonnan 8-kor érsz haza. Ha pillanatnyilag csak ezt találtad, akkor keress még egy-két hónapot. És hidd el, később sem lesz könnyebb itthagyni a gyereket, pedig muszáj lesz, ha egyedül neveled.


És azt is elárulom, hogy bébiszitterből sem egy van... Ha ez nem akar játszani vele, keresel másikat.

2016. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Persze hogy van más 8 orás csak az nem érné meg.

Pénteken hivtak megint az államkincstarhoz, amit már elutasitottam a munkarend miatt, de megint hivtak azzal hogy már lazább ugyan a munkarend de megesik hogy este 7-ig maradni kell meg szombatozni.

Hétfőn felhivnám pontositani hogy mégis heti v havi hányszor esik ez meg...

De nagyon bizonytalan vagyok hogy a gyermekem fejlődését ennyire kiengedjem a kezemből.speciel szemészetre is időpontunk van plusz uszásra akarom hordani, már megvan a beutalo.ha nem vallalom hogy heti kétszer viszem, nem fogadják.és másik városban van ráadásul...

2016. aug. 6. 11:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!