Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A normalis gyeden vagy gyesen...

A normalis gyeden vagy gyesen levo no; az délelőtt es delutan is 2-3 órát is játszótérre megy es ott jatszik a gyerekeivel ( nem beszel mas anyukakkal, mert közben a gyerekei motorral eleshetnek)?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 16:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Delelott es delutan is 2-3 orat jatszoteren van a normalis Anya?
2016. aug. 12. 16:36
 2/22 A kérdező kommentje:
Ti is naponta 5-6 orat vagytok a játszótéren?
2016. aug. 12. 16:37
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Akkor van a játszótéren, amikor kedve és ideje van hozzá. A gyerekei meg játszanak egymással és más gyerekekkel is, anya meg beszélgethet nyugodtan, a gy e rek nem amiatt fog elesni a motorral
2016. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt neked?
2016. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Igen szerencsés, ha van annyi szabadideje, hogy napi 6 órát töltsön a játszótéren, és közben ha meg is főz, ki is takarít, és össze is pakol, akkor adhatna pár leckét, hogy osztja be az idejét. És tuti panelban lakik, nem kertes házban. :)


Nincs olyan, hogy "normális gyeden lévő nő", mivel nem lehet egy átlagot vonni. Ahány gyerek, ahány anya, annyi napirend és időbeosztás.


Arra nem tudok mit mondani, hogy mennyire normális, ha nem beszélget a többi anyával. Volt olyan társaság, ahol én is inkább a gyerekekkel túrtam a homokot, mert agyelhalást kaptam tőlük. És volt olyan, ahol nagyon szívesen beszélgettem én is egy kicsit.


A játszótérre nem viszek motort, oda nem motorozni megyünk.

2016. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Agyelhalas ez Jo. ":)
2016. aug. 12. 17:12
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Be is csavarodnék ha napi szinten 5-6 órát kellene a játszón eltölteni,elég nekem néha 1-1 óra (kertesbe lakunk) de ha panellba laknák is a max 1-2 óra lenne/ nap,és nem is biztos,hogy minden nap.
2016. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Normális. Szerencsés, hogy ennyi szabadideje van, mert a gyereknek mindenképp jobb a szabad mozgás, mint bent főni a panelban. Az, hogy nincs igénye felnőtt beszélgetésre, fura, de nem vagyunk egyformák.
2016. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Biztos nem vagyok normális gyeses anyuka, de nem is megyünk minden nap, kétszer meg tuti nem naponta. A beszélgetést meg a számmal és a fülemmel szoktam csinálni, a szemem meg a kezem attól nem bénul le. Szóval a gyerekkel vagyok, és mellesleg beszélgetek, ha kedvem tartja, meg ha van kivel és miről. Pl. mászóka, ott állok alatta, ha van ott másik anyuka, akkor szóba állok azért vele, nem nézem levegőnek. Nem szeretek a padon üldögélni, csevegni. Bár azzal sincs bajom, ha közben a gyerek nem üti agyon a többit.

Mondjuk mi kertes házban lakunk, ott is szoktak bóklászni, meg sétálni is megyünk.

2016. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Nincs vele baj, ha nekik így jó, akkor csinálják így.


Nálunk most nyáron úgy van, hogy délelőtt "nem foglalkozok velük", nyilván ésszerű határokon túl. Ebéd után viszont az övék vagyok és sokat vagyunk lakáson kívül. Igen, akár 5-6 órát is. Lakásban lakunk, kell nekik a mozgás.

Ha ismerőssel találkozok akkor beszélgetünk, de sokat szoktam olvasni is. Nem vagyok végig a sarkukban.

2016. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!