Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 2 évesen rájött a mindennap...

Ha 2 évesen rájött a mindennapi dráma hogy velem alszik, ennyi erővel el is tehetem a kiságyat, nem? Masik hurutos köhögésre adjak köptetőt neki?

Figyelt kérdés

Multkori kérdésemben irták vegyek neki gyerekágyat.az nem márol holnapra lesz...szoval arra gondoltam addig el is pakolnám a rácsos kiságyat legalább nagyobb lesz a hely.


Nem "beteges"/egészségtelen a gyermek pszichologiai fejlődését tekintve vele aludni ebben a korban?(apja ugy is külfödön van)


Másik, indulnánk bölcsibe, buttog benne valami nátha, de a doki akkor fogaf csak ha már lázas.

Addig adjak neki köptetőt hogy könnyebben felszakadjon?van bölcsibe ne köhögtessem?vagy ?


2016. aug. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ezzel nekem az a bajom, hogy ha elpakolod az ágyat, akkor ezzel kijelented, hogy az együttalvás normális, és örökre így marad. Én megpróbálnám visszaszoktatni a saját helyére.

Hurutus köhögéssel meg nem vinném bölcsibe.

2016. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Az én gyerekem 7 éves, és még mindig igényli az együttalvást. Megvan a saját ágya, a saját szobája, mégis esténként lefekszem mellé, és ha éjjel felébred, átjön hozzánk.

Két éve volt egy betegsége, akkor szokott erre vissza, előtte nem volt gond. Most viszont akárhogy, akármivel próbáltam, nem akar egyedül aludni, azt mondja, fél egyedül, így hát nem erőltetem. Megvárom, amíg magától akar majd egyedül aludni. Úgyis eljön az az időszak, amikor rájön, hogy ez már ciki.

2016. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem beteges, csak nem biztos hogy minőségi alvást nyújt neked, és neki, ha együtt alszotok. eddig egyedül aludt, azt szokta meg, nem biztos hogy olyan jól alszik majd ha szuszog mellette valaki, és neked se biztos hogy kényelmes lesz...miért nem tud külön aludni, miért tettétek el a kiságyat? csak beteg? mert az pár napon belül elmúlik...attól még nem szokik át arra hogy melletted alszik...az enyém is velem szokott aludni 2-3 napig ha beteg, de utána minden gond nélkül visszamegy a saját ágyába...és miért nem tudtok neki nagyobb ágyat venni? eladjátok a kicsit, és abból vesztek egy nagyobbat.
2016. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen doki ez? Tudhatná, hogy nem minden fertőzés jár lázzal. Vidd máshoz. Én nem vinném közösségbe a köhögő gyereket, felelőtlenség a többiekkel szemben. Ha orvos mondja, hogy nem fertőző, az más.
2016. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legutóbb is elküldött, amig nem lázas, határozottan mehet közösségbe.


Amugy én sem hiszem hogy minőségi alvásunk lenne így, de inkább ez, mert akkor legalább 8-kor alszik, különben tegnap fél 11-ig sirt, hogy vegyem ki, amikor már inkább kivettem. Mert korán kelünk


Nem a betegséggel fugg össze kb két hete drámázik elalvás előtt

2016. aug. 16. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy másik gyerekorvoshoz járnék.
2016. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez már a 2. gyerekorvosunk..
2016. aug. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!