Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Általában legnagyobb arányban...

Általában legnagyobb arányban mit csináltok munka/bölcsi/ovi után fürdés/vacsiig?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

A gyerekkel töltöm az időt!

Ha dolgozol és a gyerkőc korán alszik el, utána végezheted a házi munkát. Ha sokáig van ébren, vele oldod meg ezeket. (apuka is besegíthet)

2016. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Első, és mikor főzöl?

Nálunk szeptembertől lesz az, hogy dolgozom, bölcsiből-oviból hazahozzuk a gyerekeket és már előre látom, hogy katasztrófa lesz az egész. Fél5re hazaérünk, gyors főzök és elpakolok, eszünk, kicsit játszunk aztán már fürdés és alvás. Én nem tudok alvó gyerekek mellett házimunkázni mert a két gyerek szobája mellett van a konyha, nappali, fürdő, max port törölni tudok de annak meg nem gondolom, hogy 9kor neki fogok állni.

2016. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi reggel 6-kor kelünk. Sokáig gyorsan reggelről főztem meg, de az utóbbi időben este, miután elaludt a fiam. Mi is egy 50nm lakásban élünk, de megoldható. Igazából az az idő, amíg felteszem főni, utána el van az ebéd magának. Van, mikor én is darabosan oldom meg, de megoldom. Pl. hagyma pucolás, gyerekkel játék, husi kockázás, ismét játék. De arra az időre, míg felteszem az ételt, igyekszem őt lekötni, pl. rajzoljon nekem vmit stb. Aztán ha fenn a kaja a gázon, mehetünk fürdeni. Amíg fürdötök, feltehetsz vizet forrni a tésztának...

És mindig 2 napra főzök! És ha úgy van, apát is be lehet vonni addig a "gyerek felügyeletbe"!

2016. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem logisztika az egész.

Neten meg ódákat zengenek a minőségi időről és furdal nagyon a lelkiismeret.

Alig játszok vele..:(

2016. aug. 23. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van energiám munka után még leviszem egy 1 órára játszora utána vacsi furdés meseolvasás és alvás .
2016. aug. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

játszótér/séta

otthon vacsi, fürdés, mese, alvás

néha van gyors meleg vacsi, vagy férjem vagy én csináljuk meg

2016. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!