Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek születésnapi buli...

Gyerek születésnapi buli esetén, ha vki biztosra mondta, hogy mennek, de nem érkeznek meg, nem is szólnak, felhívnátok, hogy mi van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 06:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia! én vártam kb. fél órát, hogy megérkezzenek...mert bármi közbe jöhetett, és őket a szüleik hozták volna....

de mire hívtam volna ,jött tőlük üzenet, hogy közbe jött valami.

2016. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igen, felhívnám.
2016. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, felhivnam.
2016. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a kislányom lemaradt, mert elnéztem az időpontot :(. Elmondtam neki, hogy én bénáztsm el, ne haragudjon, szerencsére nem vette a lelkére különösebben. Csak azt nem értettem, hogy hogy senki nem szólt, ezek szerint a házigazdáknak sem és a többieknek "hiányoztunk". Persze alap, hogy nekem kéne odafigyelni, nem is hárítani akarom ezt a részét, csak azért érdekes, hogy a jövőben hogy álljunk a társasághoz.
2016. aug. 29. 11:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez esetben neked lenne illő telefonálni, hogy bocsi, elnéztem. Lehet hogy ők simán azt gondolták, hogy meggondoltad magad.

Attól is függ ám, hogy milyen kapcsolatban vagytok.

2016. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én fölhívnám, de fordított esetben nem várnám el.

De eszerint akkor a gyereked és te is együtt néztétek el a dátumot? Mert a gyereknek fontos ez, tehát normális esetben számon tartja, ill. gondolom gyakran találkozik kislányod az ünnepelttel, és akkor is szóba kerülhetne köztük. Legalábbis én így gondolom.

2016. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatban nem voltunk, vagyunk, korábban kifejezetten ellenszenvesen viselkedtek velünk. Voltak mások is ott, akikkel szoktunk beszélni, ők sem szóltak. Valószínűleg a kutyának se hiányoztunk, én nem hagytam volna annyiban. Egyébként írtam nekik, hogy ez történt.
2016. aug. 29. 13:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha semmilyen kapcsolatban nem voltatok, akkor érthető, hogy nem hivtak fel.
2016. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem is volt elvárás csak elgondolkodtam fordított esetben mit hogyan tennék. Ha még tök mindegy akkor már a meghívás is nagyon szívből jöhetett.
2016. aug. 29. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!