Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hajnalra bepisil már második...

Hajnalra bepisil már második napja. Bármilyen ötlet?

Figyelt kérdés

2 éves múlt, eddig nem volt gond, bírta a pelenka. Ami furcsa, hogy pont úgy vettük észre, hogy nem iszik túl sokat (bár az ágyában van egy kulacs önkiszolgáló üzemmódban).

Már második eset, hogy 4-5 körül felsír és látjuk, hogy a pelenka kapacitása nem bírta már, kifolyt.

6-os Liberót használunk, ő pedig az átlaghoz képest kisebb testalkatú (alacsony az egész család).


Vegyünk még nagyobb pelenkát, vagy mit csináljunk vele? Közvetlenül fektetés előtt kap tiszta pelenkát. Régebben közel 3 deci tejet megivott alvás előtt, akkor nem volt ilyen probléma. Ezért se értjük.


Orvosnak jeleztük, megnézte, szerinte nincs orvosi értelemben probléma vele, egyszerűen csak túl sokat pisil éjjel, de az okát nem tudjuk.


2016. aug. 30. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 12-22 kg-ig van, ugye? Nem túl nagy? :O

Az én most 2 éves lányom 13 kg és 4-es pelust hord, fiam 2 évesen 4+ os pelust hordott.

Ha még nagyobbat veszel, akkor nem fog rendesen illeszkedni.

Én megpróbálnék másik fajtát, mert az nem megoldás, ha x számmal nagyobbat adsz rá.

2016. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

13 kg körül van és fél éve ezt a méretet hordja. Eddig nem volt ilyen problémánk, ezért se értem, hogy most miért nem bírja a pelenka a folyadékmennyiséget.

Pont azért váltottunk nagyobbra korábban, mert az 5-ösből már kifolyt a pisi reggelre.

2016. aug. 30. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
ne nagyobbat vegyél, inkább jobb minőséggel próbálkozz. Legalább éjszakára. A pampers premimium care-ek tisztes mennyiségű folyadékot fel bírnak szívni. Abból neki bőven elég az 5-ös méret. Ha nem illeszkedik, még inkább szivárog. Nem olcsó buli, de ha csak napi egyet, éjszakára kapja, akkor simán ki lehet bírni és aludni kényelmesebb is benne. Szerintem próbáld meg.A Rossmannban úgy 2800 ft körül van a 20 darabos.
2016. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a bugyipelenkára gondolok.

[link]

2016. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pampersből az Active Baby (zöld) is tökéletes.

Mi csak azt használjuk (3,5 éves a fiam), és soha nem volt baleset.

Most már a 6-os bugyipelust, de a nadrágpelenka is ugyanúgy jó.

Nem kell a drága Premium.

2016. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!