Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy magyaráztátok el, a...

Ti hogy magyaráztátok el, a kislányotoknak, hogy utcán ne dobálja meg húzkodja fel a szoknyát és ne mutogassa a bugyiját?

Figyelt kérdés
Hogy lehet erre ránevelni, vagy mit mondtok, ha megkérdezi, hogy miért?

2016. szept. 5. 23:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Azért mert nem vagy egy retardàlt lotyó!...


Ugye ezt most viccből kérdezted??? Ha nem,akkor qrva nagy bajaid lesznek még később!!!


Kislànyom, ne húzkodd fel a szoknyàdat, mert nem illik.

Azért nem illik,mert magànügy,hogy milyen bugyi van rajtad, tudod a fehérnemű màr az a ruha,amit csak otthon a csalàd làthat.

Azért kislànyom, mert amikor az emberek elkezdtek ruhàt viselni és kialakultak a ma hordott ruhàk,akkor ez lett a szabàly. Tudod sok szabály van,amit neked is be kell tartanod ... Ez egy olyan szabàly amit mindenkinek be kell tartania, ha nem teszi akkor a rendőr börtönbe viheti. Persze előtte ràszól hogy ne mutogassa magàt.

....

És attól függ mennyit kérdez,mennyire akarsz pl a pedofilekre kitérni stb...

2016. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Nos, már megint olyanok okoskodnak akiknek nincs gyerekük! Egy két-három èves némely szavak jelentését sem ismeri amiket az első leírt.


Húzd le minden alkalommal és mondd neki ,hogy nem szabad.Igy vagy csinos,szépLassan megszokja.Egy kicsinek nem kell litániát tartani.

2016. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Hehe, rólam van egy videófelvétel óvódai szereplésről. Teljes ovi, szülők, nagy tömeg, én verset mondok, aztán annyira lámpalázas lettem, hogy a szoknyámat húztam a fejemre. Volt röhögés :)
2016. szept. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Szerencsére volt olyan értelmes és nem csinált ilyeneket.
2016. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Adj rá egy vékony leggingset (ugyis jon az ősz) es mindig húzd le igazítsd meg neki, magyarázd el, hogy te sem huzod fel, ugy csinos ...
2016. szept. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem ertelem kérdése...jesszus...


Szoval en is mindig szepen lesimítottam, es mondtam, hogy ezt nem szabad, a nagylanyok nem mutogatják a bugyeszt senkinek, csak apanak, anyanak.

De ha nagyon pici, ugyse erti, en adtam alá ilyen cicanadragot, ami tok rovid volt...

2016. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

Màr ne haragudj 2#es, de azért mert a te gyerekednek szegény a szókincse, miért is feltételezed ezt màsról? Ja és köszönöm mindhàrom gyermekem értelmes, művelt kisgyerek, mert mi itthon sokat olvasunk, ezek szerint ellenben veletek.


Az meg plàne a te, a ti szegénységi bizonyìtvànyotok,hogy hülyének nézitek a sajàt gyereketeket és gagyogtok neki 1,5-3 évesen is.

Majd gondolom a felvilàgosìtàsnàl is hebegsz habogsz hogy kuki, meg punci, meg viràgok és méhek... csak mert ha ennyit nehéz elmagyaràzni egy kislànynak,hogy ne húzza fel a szoknyàjàt, mi lesz azzal,hogy mindig gondoskodjon a fogamzàsgàtlàsról és azzal feküdjön le akibe szerelmes??? Ja...hogy majd az osztàlytàrsai elmondjàk neki vagy olvas vmit a neten?!?!


Azt hiszem màr értem,hogy a sok agyhalitt tini miért itt kérdezgeti, hogy terhes-e attól hogy a baràtja ràélvezett az àgyra ő meg beleült...

2016. szept. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

egyszer fordult elő.


"kicsikém,ne mutogasd már a bugyid,mert nem illik"


és ennyi... de azért nem egy polgárpukkasztó dolog,ha egy 5 évesnek kilátszik a bugyija szerintem.Obszcén leszek,de az még egy pedofilnek sem egy nagy valami...nem kell felfújni,gyerekek.

2016. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek 7-es. Le vagyok döbbenve sok anyukától. Mintha értelmi fogyatékosokat nevelnének. 3-5 évesen pelenka, babakocsi, 8 éves első osztály, hiába könyörögnek bármiért a gyereknek, tablet nélkül sehova nem lehet vinni. Nem csoda, hogy itt tart az ország.
2016. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyan fiam van, de ő is próbálkozott egy időben a pucérsággal. Egyszerűen megmondtam neki, hogy nem szabad, mert idegenek ne lássák a kukiját. Ekkor volt 2,5 éves. Ennél többet úgysem értett volna. Persze reflexből visszakérdezett, hogy de miért és válaszoltam neki, de tudom, hogy nem értette, mert csak jött a szokásos de miért kérdés. Nekem jöhet mindenki azzal, hogy neki milyen hiper-szuper értelmes gyereke van, akkor sem hiszem el, hogy egy 3 éves érti a társadalmi normák kifejezést és társait. Értik a nem szabadot, a ne lássa meg más, a más sem meztelen az utcán, de ennél bonyolultabb kontexusokat nem értenek. Mert nincsenek olyan értelmi szinten. Még az a pár zseni gyerek sem mint néhány korábbi válaszoló csodagyereke.
2016. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!