Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visít a hosszú ruhától, más...

Visít a hosszú ruhától, más is volt így?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiamnak úgy bejött a nyári lenge öltözet meg a sok pucérkodás, hogy mióta újra hidegebbek vannak és előkerültek a hosszú nadrágok, néha pulcsik, hosszú ujju felsők, egyszerűen nem tudom ráadni mert sír, visít, hisztériázik. Ugyanezekkel a cuccokkal tavasszal semmi baja nem volt.

Képes 30 percen át visítani mint egy kismalac, és közben kiabálja hogy levesszük. Nevetséges az egész, közben sajnalom is de hát nem engedhetek neki.

Van vmi tippetek? Köszi


2016. szept. 13. 23:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy nem valami nagy a stílusérzékük :) de nem segítene esetleg, ha ő választhatna? Nem a "hiszti" közben/után, hanem még mielőtt esélye lenne elkezdeni, eléraksz egy nagy adag ruhát (csak olyat ami elég meleg)hogy na, kicsi csillagom, ma melyiket szeretnéd felvenni? Mintha egy új játékot játszanátok. Esetleg megengedhetnéd neki, hogy a tiédet is ő válassza ki, így mondjuk rakhatsz közéjük nyári ruhákat is, és ha azt választja, megmondod, hogy erre bizony pulcsi is kell, különben Anya nagyon fog odakint fázni brrrrr :D

Más ötletem nincs, mégsem tudod körberagasztani, hogy ne vegye le :)

Egyébként megértem, én is jobban szeretem a nyári ruháimat és legszivesebben csapkodnék egy kört, hogy csak jövőre vehetem fel :)

2016. szept. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a kérdezőnek bejön a tipp, az én fiamat teljesen hidegen hagyják a ruhák, szerintem nem is értené mi a búbánatot akarok tőle. :D

Kérdező, nálunk is ez megy, ölbe veszem és szép, nyugodt hangon elmesélem hogy miért kell most így öltözködni. Néha bejön, néha marad a közelharc a kis polippal.

2016. szept. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy kint hűvös van, fázni fog rövidben. De mivel ezt nem érti, ki is próbálhatjátok. Menjetek ki rövidnadrág-pólóban, a kapuban beszéljétek meg, hogy ugye, milyen hűvös van így, aztán öltöztesd fel. Meg is ígérheted, hogy amint megint meleg lesz, nem kell hordania.
2016. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A választhatóság tényleg bejöhet, de csak kettő közül választhasson. A nagy választék megkeverheti.
2016. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Válassza ki a rövid nacit, amit szeretne, és vegye rá a hosszú szárú tetejére. Ez egy opció.


Vagy előző este ki kell készíteni a másnapi ruhát, és akkor reggel már nincs veszekedés ezen.

2016. szept. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mármint együtt kell kiválasztani este, ez fontos. És akkor megbeszélni, hogy melyik hosszú lesz az, és melyik póló hozzá stb.

5-ös

2016. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolóval értek egyet.A "nagy halom" ruha összezavarja.Két garnitúrát rakj ki,és Ő döntsön.
2016. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hidegben a hosszú ruha nem opció. azt kell húzni és kész. visítson, ha ahhoz van kedve.


vannak ilyen gyerekek, akik nehezen váltanak. enyém minden évszakváltáskor eljátssza. nem akar zárt cipőt húzni, mert jó a papucs. nem akar hosszút húzni, mert jó a rövid. nem akar kabátot húzni, mert jó a mellény. nem akar dzsekit húzni, mert jó a télikabát. nem akar rövidujjút húzni, mert jó a pulcsi. nem akar rövidgatyát húzni, mert jó a melegítő. nem akar szandit húzni, mert jó a sportcipő... és kezdjük előről. immár 5 éve ;)

2016. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, amúgy meg a rövid ruha nemes egyszerűséggel "vizes, mert kimostam mindet. nem tudod felhúzni"
2016. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
esetleg még eszembe jutott, hogy öltözzön fel rövidbe, és nálad meg legyen a hosszú... mondjuk nadrággal nehéz (enyém 2x fázott az oviig, 3. nap magától kérte reggelre a hosszút), de hosszú ujjú pólóval, pulcsival működik, hogy kimentek az utcára, és csak ott adod rá. tényleg car, hogy a lakásban fel kell ezeket a göncöket húzni, ahol még bőven 25 fok van... és mire kijut az ember az utcára, 6x beleizzad.
2016. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!