Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » TSMT torna hatásos lehet egy...

TSMT torna hatásos lehet egy 2 éves kisgyermeknek?

Figyelt kérdés
Ezek miatt szeretnénk segíteni neki: kommunikációs és szociális problémák, beszédindítás. Aki járt ilyen problémákkal TSMT-re, annál használt? És mennyi ideig kellett járni?
2016. szept. 23. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 3 évesen járt TSMT-re, mert nem volt elég rendezett a mozgása. Ezen segített, meg a szociális készségein is, és a csoportjában voltak olyan gyerekek, akik beszédindítás miatt jártak, náluk is javulás volt.
2016. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítő terápia, de nem oldja meg az alapproblémát. Auti spektrumon nincsen rajta a lányod? Ha igen, akkor annak a fejlesztése az elsődleges, a TSMT fontos, de nem elég. Hatásosnak mindenképpen az idegrendszeri éretlenség kezelésére. Beszédindíásra is jó.
2016. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 évesen vittem a fiamat, de nem csinálta, bár a pedagógusról is megvan a véleményem. 1 évig csináltuk otthon amit felírtak, de aztán megmakacsolta magát, és nem volt rá hajlandó. 5 évesen kezdtem megint hordani csoportosra. Én nem látom, hogy bármit használna, Állítólag évekig kell hordani őket. Hát, nem tudom. A barátnőm kisfia autista, furán tarjta kezét-lábát, ő is hordta vagy 3 évig a gyereket, de szerinte sem ért semmit. Inkább csak divat.
2016. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!