Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnatok Converse cipot 15-16...

Adnatok Converse cipot 15-16 honapos gyerekre?

Figyelt kérdés

Vagy nem egeszseges ?

Van rendes , bor cipoje is, a magas arkategoriabol, ezt csak neha adnam ra.


2016. okt. 5. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sétához inkább a másikat adnám. a Converse cipőt esetleg akkor, ha csak babakocsiban vagy autóban ül.
2016. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egeszseges. En sem hordom mar, pedig izz lapul egy a szekrenyben. Valahanyszor felvettem iszonyuan fajt utana a hatam.
2016. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én adtam és Niket is semmi bajuk most 11-14 évesek. Úgysem abban lesz egésznap.
2016. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nike neki is volt, 14 honaposan egy honap alatt kinotte. Napi 1-2 orat volt benne.

Otthon, es a jatszohazban mezitlab/ zokniban van.

2016. okt. 5. 18:04
 7/12 Snorri ***** válasza:
Ha néha ráadod egy-egy órára azzal sokkal kevesebbet ártasz neki, mint azzal, hogy zokniban van otthon. Ezt tényleg nem rosszból mondom, és nem az én okoskodásom. Ortopéd szakorvos véleménye, de tényleg nézz utána, vagy beszélj eggyel. Ha már stabilan jár, akkor kell neki a kemény kérgű szandi, hajlékony talppal. Az épített, egyenes talaj a legrosszabb neki. Homok, kavics az más.
2016. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Kedves utolso, mi nem otthon elunk, es itt pont azt mondjak, legyen mezitlab. Igen, bent a lakasban is. Magasitott sarok meg hasonlok csak artanak, egyebkent otthon rengeteg a ludtalpas gyerek, mig itt joval kevesebb az ilyen problema.

2016. okt. 5. 23:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak egészsséges gyerekcipőt, ami tartja a bokát stb.
2016. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Snorri ***** válasza:
Akkor nem értem, ha ott ez az álláspont, akkor miért itt kérdezed a converse cipőt? Hiszen akkor az sem árt...neked milyen érzés kemény talajon ugrálni? Futni? Azt ne mond, hogy jó...az pedig jó, ha tudod melyik országban mennyi a lúdtalpas, de lehet itthon azért annyi, amennyi, mert telibetojják azt, amit a szakorvos ajánl. És ez nem magyar vélemény...
2016. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!