Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pöttyös Panni szülei hol...

Pöttyös Panni szülei hol vannak? Miért folyton csak a nagymamájával van otthon?

Figyelt kérdés
Főleg az első sorozat Pannijára vonatkozik a kérdés, a második sorozatban van pár említés rájuk.

2016. okt. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Dolgoznak. Ez a mese az 50-es években íródott, nagyon gyakori volt akkoriban ez a felállás.
2016. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sorozatot mi is imádjuk a kislányommal,kérdezte Õ is,hogy hol vannak a szülei,nem szeretik?Mondtam,neki,hogy sok a dolguk,és igen szerintem ez volt a "valódi" oka is.Ha jól emlékszem egyébként az egyik részben Panni anyukája babát vár,talán ott többet vannak,de legalábbis az anya jelen.Talán még beszél is benne.Bocsánat ha hülyeséget mondok,de azt a részt rég olvastuk,a lányom kedvence amikor Panni ovis lesz,mindig azt olvasom neki :)
2016. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló

Igazad van,nem tévedsz:)

2016. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, miért lettem lepontozva? Akkoriban a dolgozó szülők gyerekeinek jelentős része nem bölcsiben volt, hanem otthon a nagyival.
2016. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy írták. Engem is zavart gyerekként, a gyerekeim is kérdezték.:)
2016. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. (Tőlem kérdezőként mindenkinek zöld kéz ment tőlem.)


Az tényleg igaz, hogy az 50-es 60-as években kiadott részek Pannija más, mint a későbbiekben?

2016. okt. 9. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok képben az egész Pöttyös Panni-sorozattal, amennyit tudok róla, az alapján igen. Szepes Mária alapvetően az ezotériában utazott, csak ez a szocializmus idején finoman szólva nem volt támogatott dolog, ezért inkább Pöttyös Pannival kamatoztatta az írói tehetségét. Később, amikor már szabad volt, a Pöttyös Pannikba is beleírt ilyen dolgokat, legalábbis agykontrollost olvastam.
2016. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok,köszönöm.

Ha jól tudom,akkor a régebbi Pannikban Juhász Panni van,az újak pedig már a kislányáról szólnak(bár ugye Õ is Juhász Panni)

2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!