Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány foktól adtok ovis korú...

Hány foktól adtok ovis korú gyereketekre őszi sapkát, illetve leggingsre melegítőnacit? Miben vannak ilyen időben (11 fok) az udvaron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom alapvetően fázós, így ő ma már leggings és farmerban ment reggel.A farmert bent levesszük. Ha kimennek az udvarra leggins+melegítőnadrág van rajta.
2016. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3.5 éves fiam sima melegítő nadrágban megy reggel oviba, ő elég izzadós, felesleges neki még a bélelt nadrág vagy harisnya. 2 éves kislányom átlagos, ráadásul könnyen megfázik, leggingsben és vékonyan bélelt naciban megy reggel, bent a szobában csak leggings van rajta, ha kimennek ráadják a bélelt nadrágot. De néha úgy is szoktam hogy leggings és arra szabadidő nadrág, a lényeg, hogy ne a vékony leggings legyen csak rajta.
2016. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sima farmert hord. Fiú így leggingse nyilván nincs. Harisnyát majd minuszokban kap. Oviban rövidnaciban kell lenni. Szabadidő nadrágot nem értem. Abban utcára természetesen nem megy. Itthon meg nem kell aláöltözni.
2016. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

őszi sapkát néhány hete hord. mondjuk amióta reggel 15 fok alatti időben indulunk el. melegítőben megy oviba, abban van bent is, kint is.

a jön a fagy, majd kap jägeralsót a nadrág alá, abban bátran lehet bent a csoportszobában. de még elég a melegítő.

reggel múgy polár pulcsi, és (polárral) bélelt átmeneti kabát van rajta.

van, hogy az udvarra is így megy, de megbízom az óvónők ítélőképességében, és ha úgy gondolják, hogy elég a kabát, akkor csak az van rajta.

mondjuk inkább túlöltöztetik, és van, hogy én szedek le róla egy réteget, amikor odaérek érte.

2016. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje adok rá legingsre melegitö nadrágot ,melegitö nadrágot leveszük az oviban marad vékony legings ,bentre ,ha kimenek felveszi melegitö nacit.
2016. okt. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!