Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valószínű nem jó besorolásba...

Valószínű nem jó besorolásba tettem a kérdést. De hátha. D vitamin kihagyása, milyen probléma lehet belöle?

Figyelt kérdés
nos leutaztunk 3 napra anyumékhoz és a vigantol-t itthon hagytam én zizi!!! és igy nem kapott 3 este... volt már igy vki? és ilyenkor mi van? vagy hagytatok ki bnéha napján pár alkalmat? ez baj?

2016. okt. 17. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj nem lesz 3 napi kihagyástól, nyugi.
2016. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Beadhatod egyben.

Van, aki eleve hetente adja be.

2016. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj pár napból. Esetleg utána pár napig adsz neki egy cseppel többet, ha pótolni szeretnéd.
2016. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi kihagyástól semmi baja nem lesz.
2016. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam ...!! már nem tudtam mit is csináljak mert annyira paráztam hogy most ez is baj-e? köszi szépen a válaszokat :)
2016. okt. 17. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

amikor legközelebb adod, adj neki 4 cseppet.

tulajdonképpen heti adagolásban is adhatnád, heti 1x 7 cseppet... (vagy havi 1x 30-at... de ezt csak halkan mondom, mert mindjárt jönnek, és hurrognak, mert azt javaslom, hogy adagold túl... de nem! a D vitamint bizony így is be lehet vinni)

2016. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) emélem nem fog senki sem hurrogni :) én is hallottam már erről de a doki azt mondta igy jobb mert akár nyűgös is lehet egyszerre nagyobb adagtól de ez is jo megoldás a havi egy.... csak már benne van a fejemben a napi adag.... :/ azért köszi :)
2016. okt. 17. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi, nem lehet a D vitamint túladagolni. Amikor nyáron egy gatyában rohangál egész nap a szabadban a napon, akkor 50 csepp vigantolnak megfelelő D vitamin is képződik a bőrében, mégsem lesz semmi baja.
2016. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!