Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aldiban, Lidl-ben tél közeledt...

Aldiban, Lidl-ben tél közeledtével többször is vannak overálok és csizmák? Mindegyikről lemaradtam.

Figyelt kérdés
vagy már többször nem fogják ezeket bedobni?
2016. okt. 21. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem, body, zokni, stb. is néhány hetente van. Lecsapnak rá mindig az anyukák/nagyik, mint tyúk a takonyra, persze, hogy lesz még. ;) Overálra még én is vadászok...
2016. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Biztos lesz még, még október van "csak". De aznap nyitás előtt ott kell lenni, hogy legyen esélyed.
2016. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lesz még ,nem maratsz le semmiröl,mekkora méret kéne .
2016. okt. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Tavaly direkt lestem, egyszer volt overál.
2016. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MÚlt csütörtökön volt téli bakancs az aldiban 4000-ért.

A férjem odament reggel munka előtt fél 8-ra, már mikor odaért 3-an válogatták a csizmákat és a mi méretünkből lányos összesen 1 db volt, amit épp próbált egy kislány az anyukájával... Tiszta mázli volt h nekik nem lett jó ezért a férjem meg tudta venni. Azt mondta h míg ott volt még vagy 5-en jöttek bakancsot nézni. Szóval ha ilyesmit akarsz venni akkor jó korán oda kell menni, délután már esélytelen lett volna.

Túl sokszor nem szokott lenni csizma szerintem, még max egyszer lesz, pulcsi meg ilyesmi többször van.

2016. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!