Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves gyereket egyedül lehet...

8 éves gyereket egyedül lehet hagyni pár órára este?

Figyelt kérdés
Pl. 8-11 ig..
2016. okt. 28. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem merném.

Szüleim elég lazák voltak sok szempontból (pl. egyszer kísértek el a suliig, utána egyedül mentem az iskolabusszal, már elsőben is /kisváros/, ma meg már a wc-re is kocsival viszik a gyereket; sose kellett időre hazamennem a bulizós korszakomban, stb.).

De ennyi idősen nem hagytak otthon egyedül.

2016. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ...ügyes és okos,de azért estére én nem tenném.
2016. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem merném. Hiába okos, és megbízom benne.

Mégiscsak kisgyerekről van szó, bármi történhet.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 babyboom567 ***** válasza:
65%

Gyerektől függ szerintem.

Mondjuk magamból kiindulva én félek a sötétben felnőttként is,szóval nem tenném.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem!
2016. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tenném. Meg tudnád magadnak bocsájtani ha baja esne? Kicsi az esély, de sosem lehet tudni... bámikor lehet elektromos tűz, zárlat, szénmonoxid mérgezés, betörők, vagy elég ha felébred, és nem talál, megijed
2016. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, ahogy a hatos mondja. Tesóméknál egyszer tűz volt a társasházban, mindenkinek ki kellett menni hajnali 4 kor. Mi van ha ilyenkor van egyedül otthon egy kisgyerek? Nyilván kicsi az esélye, de tényleg soha nem lehet tudni.
2016. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Napközben talán igen, ha megbízható gyerek, de szintén magamból kiindulva este nem hagynám egyedül, hiszen én is félek a sötétben.
2016. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Attol fugg miert.

8 es 10 evesek a nagyok.ha a picit ugyeletre kellene vinni,nem cibalnam magammal oket.

De pl bulizni,baratnozni nem mennek igy el.

Napkozben szoktak egyedul maradni,mig lemegyek a boltba a picivel.nem szoktam rohanni,kb. 1 ora.van telefonjuk,barmi van elernek,es En is oket.

Ha az egyikuk beteg,akkor is itthon marad mig a masikat viszem/hozom a sulibol

2016. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!