Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy öltözteted fel 2-4 éves...

Hogy öltözteted fel 2-4 éves gyerekedet, amikor kint már nem melegszik a levegő nappal sem 2-4 foknál melegebbre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Leggings, fölé egy melegítőnadrág. Felsőtestre egy hosszúujjú body, arra egy hosszúujjú póló,majd meleg kabát és sapka. A kabátja nagyon meleg, nem öltöztetjük alá túlzottan. Hasonló kabátom van, én rövidujjú pólót veszek alá.
2016. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mlyen kabátotok van?
2016. okt. 29. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Alulra harisnya vagy leggings és melegítőnadrág, felülre trikó, póló, vastagabb pulcsi, télikabát.
2016. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 éves. Térdzokni, bélelt farmer (melegítőben nem megy az utcára), trikó, hosszú ujjú póló, kardigán, kabát. De ő fázós, a nagyobbnak ennél kevesebb is elég.
2016. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
overal sapka sal kesztyu a benti a ruhazatra...vagy ha csinosabb megjelenes szukseges, akkor leggings v harisnya+farmer, felulre body fole (2,5 eves) hosszu ujju polo, ra polar pulcsi, ra a teli kabat, sapka sal.
2016. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 éves lányom van

Harisnya jár bő szabású farmer

Lábára bakancs

Mivel vastag,bélelt kabátja van,alá csak egy hosszú ujjú felsőt szoktam adni.

Ha nagyon hideg van akkor egy vékony kardigán

Bélelt sapka,vékony kesztű

Mivel a kabátnak magas a nyaka ezért sálat/kendőt nem szoktam rá adni

2016. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!