Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Csak én vagyok ilyen, vagy más se bízná rá a gyerekét egy bébiszitterre?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

4 gyerekem van a nagyok januárban lesznek 4 évesek, a kicsik 5 hónaposak.


Nekünk van bébiszitterünk, egy fiatal egyetemista lány. Nagyon szeretjük.

2016. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz időszakban nekünk is volt átmenetileg. Neked mi a problémád velük?
2016. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
En sosem biznam ra. Barmilyen behez is, megoldom inkabb
2016. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha muszáj lenne rábíznám, nagyipárti vagyok inkább, de a játszón több bébiszitterrel is találkoztam, mindegyikre rábíztam volna, nagyon jól bántak a gyerekekkel.
2016. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez így rossz nézet. Mert pl az oviban is ott hagyod később meg a suliban is. Mondhatod hogy ott szakképzett emberek vannak de néha egy egy kiégett ember is tud gázul viselkedni a gyerekkel. Egy bébiszitter is vigyázgat rosszul a gyerekre, de gondolom azt megválogatja az ember kinek miért fizet. A kisiskolás tanárját nehezen lehet lecserélni, mindenesetre macerásabb mint a bébiszittert leváltani. Szóval a szemembe nem meghatározó hogy van e papírja, óvónő vagy bébiszitter az számít hogy milyen emberileg. Szóval egy normális bébiszitterre rábíznám.
2016. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan élethelyzet, amikor nem tudod mashogy megoldani. Mindig lehet ilyen, akárhogy is tervezel előre. Főleg ha nem egy gyereked van és 4 segítő rokonod.
2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt más megoldás, soha nem jutott eszembe bébiszittert fogadni. Nem azért, mert nem bíznám rá, hanem mert ha én is meg tudom oldani, miért bíznám másra. Mióta újra elkezdtem dolgozni, muszáj néha bébiszitterre bízni őket, de nem gondoltam, hogy ez nekik rossz lenne.
2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hány éves a gyerek.


A lányom elsős volt, és a suliban összeszedte, és elvitte a bébiszitter edzésre, mert én dolgoztam, nem értem oda addigra. Az edzés végére odaértem,én vittem haza.


Nagyon örültem, hogy megtaláltam a hölgyet, aki elvitte, mert a lányom nagyon szeretett volna járni, és én nem tudtam megoldani.

2016. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen, mert számomra idegen. Viszont én befoghatom a szám, mert két fiatalos, aktív nagymama és ugyanilyen nagypapa van, akik egymást ölik az unokáért. Bárhol, bármikor. A kényszer viszont nagy úr lenne.
2016. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Bármikor rábiznám. 8 hós kora óta van babysitterünk. Most 5,5 éves.
2016. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!