Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kislánynak milyen...

Három éves kislánynak milyen karácsonyi ajándék ötleted van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mesekönyv vagy mesefilm ami biztosan tetszene neki. Esetleg valami játék , legó, gyurma, barbie, póni. Vagy ruha, bár az inkább az anyukának kedvez
2016. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nálunk a gyurmaszett, pisilős baba ággyal és Fifi házikója volt az ajándék - szétvágható műanyag zöldségek, gyümölcsök és bármi kiskonyhás játék.
2016. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Diavetítő diafilmmel. Nekem úgy nézték a gyerekek három évesen, mint a világ legnagyobb csodáját. :)


Ezen kívül bármi, a legtöbb ennyi idős kislány tényleg szinte mindennek tud örülni. Azért írom, hogy szinte, mert azért nem árt tudni, ki a kedvenc mesehős, melyiket nem kedveli, mi a kedvenc színe és állata. Ha ezek megvannak, szinte lehetetlen mellélőni.


Nekem a kislány pl. babázni nem szeretett, de szerepjátszani igen. Úgyhogy a babakonyha, bevásárlókocsi, és orvosi szett volt a leghasznosabb ajándék.

2016. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 éves lányunk sylvanian babaházat kap családdal, bútorokkal.
2016. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!Szerintem megfelelő ajándék lenne neki a mostanság reklámozott kreatív rajzmágus teknős,illetve szerintem jó választás lenne egy nagyméretű építőkocka szett is.Úgy gondolom hogy ilyen idős korban azért ne legyen legoja,mert az túl apró,és vagy a szájába veszi,vagy eltűnik.De ha nem tudtok dönteni,akkor szerintem megkérdezhetitek a Picit is,mert ilyen idős korban biztosan eltudja mondani hogy mit szeretne,legfeljebb majd nem pont azt,hanem valami hasonlót kap.

Remélem hogy valamennyit tudtam segíteni!

Üdv!

2016. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom ilyen idősen kapta a kiskonyháját, kávéfőzővel, vízforralóval és edényekkel. Lehet kapni vágható zöldséget, gyümölcsöt, húst hozzá. Gyurmaszett, 3 évesen már az is jó ajándék, és amit az én lánykám nagyon szeret, az a Puzzle.
2016. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen típusú a gyermek. Nekem pl sose vettek babát, mert a bátyám matchboxaival jobban szerettem játszani. De amúgy LEGO (duplo), építőkocka (olyan, amit le nem tud nyelvi, de jól meg tudja fogni). Én az ilyenekkel mindig jól voltam. :)
2016. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!