Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme egy 3 éves, alig...

Van értelme egy 3 éves, alig beszélő, kapcsolatot kortársakkal minimálisan teremtő 3 évesnek olyan szülinapi bulit rendezni, ahol ugyanilyen korosztály (tehát nem a család) a meghívott célcsoport?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2016. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nincs.
2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen nincs, ez csak rongyrázás.


"Szülinapi buli.."


Pofám leszakad! :DDDD

2016. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nincs.
2016. nov. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem! Mi most voltunk egy 3 éves "buliján". A férjem barátjának a kisfiát ünnepeltük egy játszóházban. Őszintén, semmi értelme nem volt. Illetve nyilván volt, de ezt akár otthon is megcsinálhatták volna, sőt csak a családnak. A kissrác egyedül játszott, ami normális, hiszen nem találkozik a többi gyerekkel minden nap, vagy héten.

Az én nagyobbik fiam most lesz 5 éves. Mi most gondolkodtunk el először,hogy talán érdemes lenne egy ilyen zsúrt rendezni, de lebeszéltük magunkat róla. Talán majd jövőre.

2016. nov. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Nincs.

A lányaimnak 4 évesen volt először zsúrjuk, de ők haverkodós típusok, a nagynak a 4. szülinapjára már volt egy fél tucat öribarija az óvodában. :) A középső már nem volt ennyire bandázós, neki összevontuk a buliját a nagyéval, így jó volt.

A kicsi most 3 és fél, kiscsoportos, a nővérei buliján tök jól elvolt, rohant a tömeg után, élvezte, de a saját korcsoportjából még nincsenek olyan haverjai, akiket érdemes lett volna meghívni. Majd talán jövőre, meglátjuk, mennyit fejlődik szociálisan.

2016. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Mi most gondolkodtunk el először,hogy talán érdemes lenne egy ilyen zsúrt rendezni, de lebeszéltük magunkat róla. Talán majd jövőre."


Ez most komoly???

Minek egy gyereknek szülinapi zsúr??? Tudtommal ez CSALÁDI ünnep, nem pedig egy piti alkalom, amikor szomszédból áthívjuk pistikét, meg az összes hasonló 6 évest! Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni????

2016. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz értelme, ha ezt ő majd értékelni fogja, örülni fog hogy ott vannak a kis barátai. Elvégre ez a nap róla szól. Most még nem lenne semmi értelme, ahogy írjátok minimális kapcsolatot teremt a kortársakkal, nem okoznátok neki ezzel örömet, akkor meg minek? :)
2016. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Tökre sajnállak 3-as meg 7-es, hogy neked sose volt születésnapi zsúrod. Nekem volt, 25-30 éve, meghívhattam a barátaimat az osztályból, és nagyon jó délutánok voltak.

Ezzel együtt nem barátkozó 3 évesnek korai, majd ha ő kéri, hogy lehessen bulija, akkor érdemes szervezni neki.

2016. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es!

Miért kellene,hogy kizárólag családi ünnep legyen? Ki dönti ezt el? Te? Azért mert nálatok csak a család ünnepel, még máshol lehet máshogy.

Nekem is volt anno szülinapi zsúrom. Igaz az első, elsős kisiskolás koromban. És igen, elhívtam 4 osztálytársam, akikkel sokat játszottam, meg a két szomszéd kislányt, és volt torta, meg játék, meg feldíszített nappali stb. És igen, akkor már élveztem.

2016. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!