Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babakocsis kor utan hogyan...

Babakocsis kor utan hogyan oltozve es mivel lehet esoben gyereket vinni hosszabb gyalogutra?

Figyelt kérdés
Kismotor tricikli roller gyalog?overal kabat es esokabat vagy hogy?busz nincs
2016. nov. 12. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest az ekezetek miatt
2016. nov. 12. 09:12
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Időjárásnak megfelelő ruha, esőkabát, gumicsizma.
2016. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

időjárásnak megfelelő ruha

én a gumicsizma helyett bakancsot ajánlanék abban egyszerűbb triciklizni/rollerezni/kismotorozni.

Overál helyett én még most egy bő fazonú,vastag melegítő nadrágot adok a kisfiamra alá pedig egy vastagabb harisnyát.

2016. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Esőkabát, esőnadrág, gumicsizma ősszel és tavasszal. Télen vízálló overáll, vízálló bakancs vagy bélelt gumicsizma.
2016. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk esőben sétálni de én is úgy öltöztetném, hogy hőmérsékletnek megfelelően nadrág, póló, pulcsi (hidegben harisnya), kabát és arra esőkabát, gumicsizma. Vannak már nagyon jó esőnadrágok is.
2016. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!