Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három gyerek mellett vállaltat...

Három gyerek mellett vállaltatok (vállalnátok) lakásba kutyát?

Figyelt kérdés

(Ovis/kisiskolás korban)

Inkább az időbeosztás miatt kérdezem, nem higiéniai szempontból. :)


2016. nov. 12. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem, de nem is tartanék lakásban kutyát, macskát.
2016. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem, semmiképp sem.
2016. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Ha van rá hely, miért ne? A gyerekek nagyon szeretik a kutyákat, általában fordítva is így van. Egyébként szerintem érdemesebb kutyát tartani a lakásban, mint macskát. Nekem mindkettő van, kertes házban, a kutyáknak a legfontosabb, hogy a gazdi mellett legyenek, a macskáknak sokkal nagyobb igényük van arra, hogy kijárhassanak. A kutyát gondolom kétszer kell levinni egy nap, kétszer 10 perc nem sok idő.
2016. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Aki nem, az megindokolná, h miért? (Érdekel mások nézőpontja)

3# macskát nem tartanék, azok túl független állatok a gyerekek mellé, tapasztalataim szerint. :) De a kutyákat nagyon szereti mindegyik gyerkőc. :)

2016. nov. 12. 15:51
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Én higiéniai okokból nem tartanék semmilyen állatot benn a lakásban. Számunkra nem normális az, amikor valaki állattal alszik, stb..., kintre valóak és kész.

Amúgy szeretem az állatokat, főleg a cicákat, volt is több.

2016. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Én igen, de csak ha van rá elég idő. A napi 2x10 perc arra elég, hogy pisiljen kakiljon. De nevelni is kell, szobatisztaság, alapvető parancsok, játszani vele. Otthon nem lehet kellőképp lefárasztani, kell neki lent lenni, szaladgálni, más kutyák közt szocializálódni. Nekünk 15 hónapos lányunk van és 4 éves kutyánk. Napi 2×1,5 órát vagyunk lent. Kivéve szakadó esőben. Ha nincs elég idő, akkor ne.
2016. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

A macska azért jobb mert kb a bap 22 órájában alszik. Akig igényli foglalkozz vele. Higyj nekem 7 macskám van.

A kutyát kiskorában nagyon kell tanitani!

Hangsúly a nagyon szó van!

Foglalkozni vele.

Ha ti reggel elmentek és néha otthon vagytok annak semmi értelme de komolyan.

Kelni kell hozzá levinni pisilni, kakálni levinni játszani vele. Ráadasusl nehezebben tanulja meg a kutya wct.

Higyj nekem volt benti kutyám is.

Mostmar csak udvari van, de igy is többet kell pesztrálnia a kutyát.

Meg drágábba is van. Oltasok stb....

A cica jobban hullatja a szőrét ha hosszúszőrüt veszel, ha bántják a gyerekek nem lesz bizalmas feléjük.

A kutyát tanitani kell a gyerekkel együtt.

Én ezt terhesen zongorátam végig.

3 hét múlva se tanult meg a kutyám pisilni a wc papirjára.

A lányomat nem bántja tudja a parancs szavakat de nagyon sok idő és türelem kell a kutyához.

Ennek fejébe vágj bele.

2016. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) volt már nekem is több kutyám, ebből a szempontból nem vagyok kezdő, a két nagyobb gyerkőc kiskorában is volt vizslánk, de sajnos balesetben elpusztult. Azóta lakásban lakunk, de nagyon hiányzik a törpéknek az eb... Menni megyünk eleget, suliba is sétálva, Duna-partra, stb., tehát a mozgásigény azt gondolom ki lenne elégítve.
2016. nov. 12. 16:29
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Nekem mindegy csak ne az legyen hogy szép meg jó de reggel elviszitek pisiln utána mindenki lelép és este haza estek akkor meg sietve mondod hogy na pisilj már.

Hétvégén meg elmentek a duna parta sétálni....

Az kevés mozgás ha erre gondolsz.

Akkor inkább hagyd a fenébe ide hiányzik a gyerekeknek vagy oda.

Esőbe is pesztrálni kell, hóba is.

Mindig!

Én még elvannak a gyerekek benn és nem akarnak kijönni kimegyek a kutyához jatszani vagy besimogatni mert a kutya igényli a gazdát. Ugy mint a gyerekek.

Én nem tartanék a helyedben max azt a kicsi kutyát chivava azt hiszem.

Na azt max.

De pl vizslát ahogy irod!

Vadászkutya na azt semmiképp se közepes termetűt. Max törpe kutyákat.

Én látom itt a szomszédoknál van minden kutya, macska kertesbe de hót depresszió mindegyik.

Én sajnálon az állatot igy.

Szerintem ne vegyetek vagy hozzatok.

A macska ellenne a panelba, de a kutya bekattanna.

Főleg pl ha vizslát akarnának a gyerekek.


A sok macskás voltam

2016. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Lakásba nem,még csivavát és mopszot se,pedig minden vágyam egy mopsz. Egyenlőre kicsi a lakás,két gyerek van,a harmadikka is itt leszünk még egy darabig,utána én kertesházat akarok. Ott biztosan lesz majd kutyánk,de csak ha a gyerekek nagyobbak,mert a kutya is olyan,mint egy gyerek. Aztán lehet lemondok az álmomrol,mert mi szeretnénk kirándulni,utazni is,egy állat meg akadály ebben.
2016. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!