Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a gyermekparfümök terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Unokahugaimnak tervezek ezt venni karacsonyra. 6 es 8 evesek.

Van koztetek olyan akinek a gyerkocenek van mar?

Ha igen? Milyen marka?

Friss, gyenge illatot keresek. A boltokban sajnos nem tul nagy a kinalat, a neten azonban van sok fele, csak ugye nem lehet vegigszaglaszni.

Esetleg vki ismeri a Violetta parfumoket? (ez most a nagy kedvenc)

Koszi a segitseget elore is!


2016. nov. 13. 14:56
 1/7 anonim válasza:
Ha már parfümöt veszel nekik akkor szerintem nem érdemes gyerekparfümöt venni, mert szinte mind nagyon kellemetlen szagú. Inkább "felnőtt" parfümöt vegyél nekik és az biztosabb is, hogy tetszeni fog nekik (sokszor a gyerekeknek sem tetszik az ilyen parfümök illata) meg a szülők sem fognak a falra mászni attól a szagtól. :D
2016. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a gyerek parfümök általában egyszerű, nem bántó illatok, inkább gyümölcsösek (mint egy tusfürdő). Nekünk valamelyik Disney hercegnős van, talán Hamupikőke, az málnás. Mindegy igazából hogy melyiket veszed.
2016. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hello Kitty parfumot vasarolgat egy ismerosom.
2016. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Egy 6 -8 évesnek minek parfüm? Nem is tudtam, hogy van olyan találmany, hogy gyerekparfüm. Eszwmve sem jutna.

Bocs az offért.

2016. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat bizony, amig nekem sem volt ennyi idos gyerekekkel kozelebbi kapcsolatom, addig en sem tudtam volna elkepzelni h minek is kene nekik... Nagyon durvan "felnott" tud mar lenni egy 8 eves. Hogy ez most egyedi es a tobbi 8 eves meg igazi kislany-e, azt nem tudom, de h az unokahugom mar kiskamasz, az tuti! (a hugi meg azert kap, mert nehogymar kimaradjon vmibol. :-))


Amugy a gyerekparfumokrol ma hallottam eloszor en is. Viszont ha ilyen tusfordo szaguak, meg nagyon gyumolcsosek, akkor nekem sem tetszenenek...

Majd szetnezek.

A lenyeg talan a parabenmentesseg.


Koszi mindenkinek, aki eddig hozzaszolt. :-)

2016. nov. 13. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is neked kell hogy tetsszen :). Annyi előnyük van, h tényleg gyengébbek, és jópofa üvegeik vannak. A friss illatok sokszor citrusosak, az meg nem annyira bőrbarát.
2016. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na sikerült választani? :)
2016. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!