Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljam meg narancsból...

Hogy csináljam meg narancsból a lét, hogy iható legyen? (van aprítógépem, szita, minden. )

Figyelt kérdés

meg egy kis nádcukor és inkább porcukor van itthon, illetve ringló(de zerintem az is savanyú) vagy alma...

a gyerek kb pl bolti a meggyitalokat szereti, de narancslét is megissza, csak nekem eddig olyat sikerült készíteni, amit én sem bírok meginni...

most egyesével szedjem le a hártyát a girizdekről mint a grapefruitnál?


2016. nov. 13. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*szűrőszita
2016. nov. 13. 15:17
 2/7 A kérdező kommentje:
2,5 éves
2016. nov. 13. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell levet csinálni belőle? Miért nem adod a narancsot?
2016. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
300 ft a narancs/ citrom facsaro
2016. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A finom narancslé titka: érett narancs kell hozzá. Akkor édesebb. És hígítani is lehet vízzel.
2016. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel szoktunk itthon facsarni magunknak (nincs még gyerek), van elektromos facsaró gépünk, kb. 3000 Ft volt.

Nem rakunk semmit bele. Érett narancsot vegyél.

2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, remélem a mostani narancs itthon nem lesz keserű


amúgy sajna nemigen eszik gyümölcsöket, ezért csinálok gyümölcsleveket, mert úgy megissza


pl a körtét is elég simán "agyonaprítom",(szóval szinte inden rostja benn marad), egy kis víz, egy mini nádcukor 2 dl-be, és már iható is

2016. nov. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!